comScore

Galatasaray Galatasaray

Yuto Nagatomo için Galatasaray'dan istenen bonservis

09 Mart 2018, Cuma 20:37

Galatasaray'ın Yuto Nagatomo'nun bonservisini almak için Nisan ayında Inter kulübüyle masaya oturacağı öne sürüldü. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında sarı kırmızılı takımın Ocak ayında kiraladığı Nagatomo'nun sezon sonunda Galatasaray'a gelip gelmeyeceği konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor. Inter'in yeni sezonda kadroda düşünmediği Japon futbolcu için Nisan ayında Galatasaray'la masaya oturacağı öne sürüldü. GS Transfer Haberleri FutbolArena'da!
 

Galatasaray Nagatomo'nun bonservisini alacak mı?


Galatasaray'da Ocak ayında Inter'den kiralanan Nagatomo'ya ilk günler şüpheyle bakılmasına rağmen Japon futbolcu sergilediği başarılı performansla kısa zamanda takımın vazgeçilmezlerinden biri oldu. Taraftarların da sevgilisi haline gelen Japon futbolcunun bonservisiyle ilgili olarak ise İtalyan basınında yeni bir iddia gündeme geldi. 

İtalyan basınında yer alan haberlere göre, Inter kulübü yeni sezonda kadrosunda düşünmediği Nagatomo'nun transferi için Galatasaray ile Nisan ayında masaya oturacak. İngiltere Premier Lig takımlarının da peşinde olduğu Japon futbolcu için Inter'in 4-5 milyon euro civarında bonservis talep edeceği kaydedildi. 
NAGATOMO NE SÖYLEMİŞTİ?

Yuto Nagatomo, kişisel sosyal medya hesabı aracılığı ile geleceği hakkında konuştu. Yuto Nagatomo, Premier Lig'den teklifler geldiği iddialarına şu şekilde yanıt verdi;

"Seni isteyen takımların olması onur verici. Gelecekte ne olacağı bilinmez ama zihnim ve vücudum şu anda Galatasaray'da."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.