comScore

Galatasaray Galatasaray

Yusuf Günay'dan Mert Hakan tepkisi: "Bu karar vicdana sığmaz!"

19 Ocak 2021, Salı 18:48
Yusuf Günay'dan Mert Hakan tepkisi:

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, transfer gündemi dışında Mert Hakan Yandaş'ın 1 maçlık cezası hakkında konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Mert Hakan Yandaş'ın kupa maçında gördüğü kırmızı kart sonrasında aldığı 1 maçlık cezaya tepki gösterdi. 

A Spor'a bağlanan Yusuf Günay, Hayret ve şaşkınlıkla karşıladığımız kararlar var. Emre Kılınç yakın zamanda aslında gri pozisyonda kırmızı kart gördü. 2 maç ceza aldı. Bugün rakip takımımızın bir futbolcusu sahada rakibine tekme atmak suretiyle ihraç edilmesine rağmen 1 maç ceza aldı.  Vicdanlara sığan bir karar değil. Sahada rakibine tekme atan futbolcuya 1 maç ceza verilemez. Bu adil değil" dedi. 
TRANSFER AÇIKLAMASI

"Transferde her zaman aynı şeyi söyledik. Galatasaray Spor Kulübü'nün menfaatleri her şeyin üstedinde. Gündelik populist yaklaşımlarla transfer yapmak için transfer yapmak doğru değil. Bugüne kadar FFP çerçevesinde artı transfer süreci yaşadık. Bu şekilde elimizden gelenin en iyisini yaparak kulübümüz için gereğini yapacağız."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da! 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!