comScore

Galatasaray Galatasaray

Yusuf Günay, FutbolArena'ya konuştu! Ali Dürüst'ü önerdi mi?

03 Haziran 2019, Pazartesi 15:08
Yusuf Günay, FutbolArena'ya konuştu! Ali Dürüst'ü önerdi mi?

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Ali Dürüst'ün TFF yönetimine girmemesi yönünde baskı yaptığı iddialarına yanıt verdi.

FutbolArena Özel - TFF'nin geçtiğimiz gün yapılan başkanlık seçimlerinde Ali Dürüst'ün Başkan Nihat Özdemir'in listesinde yer almaması için baskı yaptığı iddia edilen Yusuf Günay, FutbolArena'ya konuştu. Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Ankara'da gerçekleşen TFF Olağan Seçimli Genel Kurulu kulislerinde ortaya atılan, "Nihat Özdemir'in listesinde Ali Dürüst'ü sarı kırmızılı yönetim ve başkan Mustafa Cengiz'in istemedi" iddialarına yanıt verdi.
 

Galatasaray Haberleri: Yusuf Günay'dan Ali Dürüst açıklaması


Kulislerde konuşulan bu konu hakkında FutbolArena'ya konuşan Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, "Bizim Galatasaray Başkanı ve delegasyonu olarak Ali Dürüst ile alakalı hiçbir talebimiz olmadı. Kısaca ne listede yer verin, ne de çıkarın gibi bir teklif ya da önerimiz oldu. Ali Dürüst, TFF Yönetim Kurulu listesinde yer alsaydı asla itiraz edip çıkarın demezdik. Bizim önümüze sunulan, gelen listede zaten Ali Dürüst yoktu. Bu söz konusu değil. Kendisine bir tepkimizde olmadı. Şunu net söyleyebilirim ki; Ali Dürüst beyin içinde olduğu bir yönetim listesi oluşturulsaydı, evet derdik. Kesinlikle bizim dışımızda gelişen bir durum" açıklamasını yaptı.
 

Nihat Özdemir'in TFF yönetim listesinde kimler olacak?


TFF Başkan Adayı Nihat Özdemir'in listesinde yer alan isimler belli oldu.

Servet Yardımcı
Mehmet Baykan
Erdal Bahçıvan
Erhan Kamışlı
Mustafa Çağlar
Nuri Akın
Hasan Yıldırım Akıncıoğlu
Alkın Kalkavan
Hamit Altıntop
Yılmaz Büyükaydın
Ali Düşmez
İsmail Erdem
Mustafa Hacıkerimoğlu
Selim Soydan
Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)