comScore

Galatasaray Galatasaray

Yusuf Erdoğan'dan Galatasaray itirafı: "Hayal kırıklığı oldu"

09 Ekim 2020, Cuma 17:31
Yusuf Erdoğan'dan Galatasaray itirafı:

Kasımpaşa'ya Galatasaray karşısında galibiyeti getiren Yusuf Erdoğan, iptal olan transferi hakkında açıklamada bulundu.

FutbolArena - Kasımpaşa, Süper Lig'in 4. haftasında Galatasaray'ı Yusuf Erdoğan'ın golüyle 1-0 mağlup etti. Geçmişte Galatasaray'a transferi iptal edilen Yusuf Erdoğan, TRT Spor'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"BİZ DE ETTEN KEMİKTEN İNSANIZ"
Yusuf Erdoğan, Galatasaray'a transferinin gerçekleşmemesi ile ilgili soruya, "Sonuçta biz de etten kemikten insanız. Bir hayal kırıklığı olmuştur benim açımdan. Her şeyin yaşanma süreci ve zamanı var. Türkiye'nin en güzel yönetilen kulübünde oynadığım için şuan mutluyum." cevabını verdi.

GOL SEVİNCİ AÇIKLAMASI: "TAMAMEN FOTOĞRAF YANILGISI"

"Türkiye'nin en büyük kulüplerinden bir tanesine karşı güzel bir galibiyet aldık. Bunun moral ve motivasyonunu yaşadık. Artık o maç geride kaldı. Böyle maçları kazanmak her zaman güzeldir. Bu maçların önemli ve güzel olması için önümüzdeki maçları da kazanmamız gerekiyor. Tamamen bir fotoğraf yanılgısı.Türkiye'nin en büyük camialarından birine ve en büyük hocalarından birine karşı bunu yapma lüksümüz yok bizim. 

"GOLDEN SONRA STRES BOŞALMASI YAŞADIM"

"Ben kendi takımıma koşuyordum ve gol poziyonuna kadar çok yorulmuştum. Artık golden sonra kendimi atıp, bir stres boşlaması yaşadım. Bir yanlış anlaşılma oldu. Çok anlamsız bir şekilde bu konunun büyüdüğünü düşünüyorum. Böyle bir şey yapmak bizim haddimize değil."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)