comScore

Galatasaray Galatasaray

Yunus Mallı'nın menajeri FutbolArena'ya Galatasaray iddiaları hakkında konuştu

06 Haziran 2018, Çarşamba 23:25
Yunus Mallı'nın menajeri FutbolArena'ya Galatasaray iddiaları hakkında konuştu

Galatasaray'ın transfer listesinde bulunan milli yıldız Yunus Mallı'nın menajeri İlhan Mallı, FutbolArena'ya transfer açıklamasında bulundu.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın transfer gündeminde bulunduğu yazılan Yunus Mallı, Rusya ile oynanan hazırlık müsabakası sonrasında konu hakkında açıklamalarda bulunmuştu. FutbolArena, Yunus Mallı'nın menajerine ulaştı ve Galatasaray iddialarını sordu.


Galatasaray, Yunus Mallı'yı mı transfer edecek?


Galatasaray'ın transfer listesinin başında yer aldığı konuşulan Yunus Mallı'nın menajeri FutbolArena'ya konuştu. Wolfsburg Kulübü ile 2021 yılına kadar kontarı olan 26 yaşındaki futbolcunun menajeri, Galatasaray ile alakalı çıkan haberler üzerine oyuncusunun heyecanlandığı ve teklif gelirse mutluluk duyacaklarını açıkladı.

''ELBETTE MUTLULUK VERİCİ''
Yunus Mallı'nın manejeri İlhan Mallı, Galatasaray iddialarını şu şekilde yanıtladı;

"Galatasaray ile ilgili çıkan haberleri duyuyorum. Elbette mutluluk verici. Ama henüz bana ulaşan bir teklif yok. Bunu zaman gösterecek."


Yunus Mallı'dan Galatasaray transferi açıklaması


Wolfsburg'da forma giyen Yunus Mallı, TRT Spor'a yaptığı açıklamada Galatasaray'a transferiyle ilgili olarak ise, "Galatasaray transfer haberlerini ben de duydum. Ancak şimdiye kadar bizimle irtibata geçen kimse olmadı. Düşünüp, düşünmeyeceğimi zaman gösterir. Şimdilik bir şey söylemek zor." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.