comScore

Galatasaray Galatasaray

Yine, yeni, yeniden! Tarih yazmaya hazırız!

11 Haziran 2021, Cuma 11:34
Yine, yeni, yeniden! Tarih yazmaya hazırız!

EURO 2020'de mücadele edecek olan futbolcularımızın paylaşımlarını derledik.

FutbolArena - A Milli Takımımız, EURO 2020'nin açılış maçında İtalya ile karşı karşıya gelecek. Avrupa Şampiyonası kadromuzda yer alan futbolcularımızın yapmış olduğu açıklamalar ve paylaşımları haberimizde derledik.

İrfan Can Kahveci: "Çocukken ekran başında yaşadığım heyecan ve duyguları şimdi milyonlara yaşatabilme ihtimali.. Çok çalıştık, çok hayal kurduk. Sizleri gururlandırmak, bayrağımızı en iyi şekilde temsil etmek için sahada olacağız. Şimdi başlıyoruz!"
Burak Yılmaz: "Ne onlar bizden ne de biz onlardan çekiniyoruz. Büyük maçları daha iyi oynadığımız ortada. Kimseden korkumuz yok."

Ozan Kabak: " Dünyanın ve Türkiye'nin farklı şehirlerinden bir araya gelerek Avrupa Şampiyonası'nın en genç takımını oluşturduk. Sizden aldığımız destekle güçlendik. Ve şimdi Euro 2020'yi en güzel anılarla hatırlatmak için hazırız."

Yusuf Yazıcı: "Bu tip turnuvalarda 2 maç akıllarda kalır. Açılış maçı ve final maçı akıllarda kalır. Açılış maçında sahaya çıkıyoruz, umarım finalde de oluruz."

Zeki Çelik: "Milli takımdan çok umutluyum; çok kaliteli bir takım ve arkadaşlık ortamı mükemmel. Yarınki antrenmanı da dört gözle bekliyoruz. Elimizden geleni en iyi performansı göstermeye çalışacağız."

Altay Bayındır: "Ümit Milli Takımımızda da birçok iyi kaleci var. Sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Mücadelemizin farkındayız. İnşallah Allah bizi mahcup etmez. Çıktığımız bu yolda başarılarla güzel hikayeler yazarız. Ülkemizi de gururlandırırız inşallah."

Uğurcan Çakır: "Çok genç, parlak ve çok tecrübeli, lider oyuncularımız var. İyi bir takımız, iyi bir aile ortamı var. Bu turnuvada çok büyük yerlere gelebileceğimizi düşünüyorum."

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"