comScore

Galatasaray Galatasaray

Yılmaz Vural: "Galatasaray'da yönetim kurulunun yarısı seni istiyor dediler."

28 Aralık 2017, Perşembe 20:59
Yılmaz Vural:

Yılmaz Vural, Galatasaray'da Tudor'dan sonra Fatih Terim'in gelişiyle ilgili olarak açıklamalarda bulunurken, bu süreçte sarı kırmızılı takımdan kendisine teklif olup olmadığı yönündeki soruya da yanıt verdi. 

FutbolArena - Galatasaray'da Igor Tudor'un yerine Fatih Terim'in göreve gelişi hakkında Yılmaz Vural'dan çarpıcı açıklamalar geldi. Habertürk TV'ye konuk olan Türk futbolunun önemli isimlerinden Yılmaz Vural, Tudor'dan sonra kendisine teklif gelip gelmediği konusuna da yanıt verdi. 

YILMAZ VURAL'DAN GALATASARAY AÇIKLAMASI
Habertürk TV'ye konuk olan Yılmaz Vural, Tudor ile yolların ayrılmasının ardından kendisine teklif gelip gelmediği yönündeki soruya, Tudor gönderilince Galatasaray'da direkt yönetimden olmasa bile çok yakın insanlar aradı ve yönetim kurulunun yarısına yakını seni Galatasaray'daistiyor dediler. "  yanıtını verdi. 

"FATİH TERİM'İ GELİŞİ İYİ OLDU"

Yılmaz Vural, Fatih Terim'in gelişiyle ilgili olarak ise, "Biz bunu Çarşamba konuştuk. Cuma günü Fatih hoca geldi. Bir yere birilerini getirirken bir takım dengeler vardır. Çünkü Fatih hoca Galatasaray'ın bir ismidir. Dolayısıyla orada 4 tane arka arkaya şampiyonluğu var, UEFA şampiyonluğu var. Şöyle bir isim var ortada. Bakın o geldikten sonra Galatasaray'da olaylar bir anda duruldu. Fatih Terim'in Galatasaray'a gelişi iyi oldu." yanıtını verdi. 

Yılmaz Vural son olarak büyük takımlarda çalışıp çalışmayacağı yönündeki soruya, Ben onların yerinde olsam getiririm. Galatasaray stadına bu hafta maça gittim. Tribünlerin 3'de 2'si resim çektirdi. Beşiktaş ve Fenerbahçe statlarında da aynı şekilde. İnsanlar sempatik ve sevgi dolu bakıyor bana." yanıtını verdi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgli tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (25 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.