comScore

Galatasaray Galatasaray

Yılmaz Vural açıkladı: "Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray arasında..."

10 Ocak 2018, Çarşamba 22:22
Yılmaz Vural açıkladı:

Yılmaz Vural yeni yılda hangi takımı çalıştıracağı ve yine hangi kulüplerle görüştüğü konusunda açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Türk futbolunun önemli isimlerinden Yılmaz Vural beIN Sports'a konuk oldu ve kariyeriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Süper Lig'den birkaç takımla görüştüğünü söyleyen Yılmaz Vural, TFF 1. Lig'den 12 kulübün başkanıyla da görüşme yaptığını belirtti. Tecrübeli teknik adam Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Milli takım arasında tercihiniz ne olurdu sorusuna ise bakın ne cevap verdi. 


Yılmaz Vural hangi takımı çalıştıracak?


beIN Sports'un konuğu olan Yılmaz Vural şu ifadeleri kullandı:

İran'dan bir takımla görüştüm. İstanbul'a geldiler görüştüm, belki de gidebiliriz bilmiyorum. Gerçi yurt dışı transferi kolay olmuyor ama. Onun dışında Süper Lig'den birkaç takımla görüştüm. Bir alt ligden ise 12 kulübün başkanıyla görüşme yaptım. Ancak olmadı. Hedef istiyor insan. Hep böyle problemli, sıkıntıları olan, puanları siliniyor kulüplerimiz. Hakikaten iç açıcı değil yani. 
"BEŞİKTAŞ, GALATASARAY, FENERBAHÇE VE MİLLİ TAKIM'DAN EN ÇOK HANGİSİNİ ÇALIŞTIRMAK İSTERSİNİZ?"

Biz de az kurnaz değiliz sonuçta. Düşer miyim bu tuzağa. Hepsi olur. İnsan bir merak eder. Bu ülkede 33 yıl bir meslekte yukarıda kalmak kolay mı? İnsan bir merak eder bu adam isteyip duruyor, bir görelim bakalım ne yapacak şeklinde merak eder. 

"GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ İLE ÇALIŞMAK İSTERDİM"

Başakşehir'in hocası da arka arkaya 9-10 maç kaybetti ama kimse ellemedi. Türkiye'de hangi başkanla çalışmak istersiniz diye sorsalar Göksel Gümüşdağ derim. Takım senin, buraya kimse giremez. Burası da bizim, ekonomisi yönetim bölümü. Futbolcu da biliyor ki, ben Abdullah Avcı ile ilişkiliyim, onun dışında kimseye gidemem. Diğer takımlarda böyle değil. 

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)