comScore

Galatasaray Galatasaray

Yasin Öztekin'den zam haberlerine tepki

10 Mart 2018, Cumartesi 09:30
Yasin Öztekin'den zam haberlerine tepki

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Yasin Öztekin'den zam tepkisi. Galatasaray'da Yasin Öztekin basında kendisi hakkında zam istedi yönündeki haberlere tepki gösterdi.

FutbolArena - Galatasaray'ın futbolcusu Yasin Öztekin hakkında çıkan zam isteği haberlerien tepki gösterdi. Yasin Öztekin şampiyonluk yolunda bu tür haberlerin Galatasaray'a zarar verebileceğini söyledi.

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan ve sık sık sözleşmesine iyileştirme isteği haberleri ile gündeme gelen Yasin Öztekin bu haberlere tepki gösterdi. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray'da Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Yasin Öztekin, zam istediği haberlerine tepki gösterdi.


Galatasaray'da Yasin Öztekin ile sözleşme yenilenecek mi?


Sarı- kırmızılı futbolcu, Terim'in gelişinden sonra kendisini işine verdiğini ve sadece şampiyonluğu düşündüğünü ifade ederek, "Fatih Terim gibi bir teknik adam ile çalışmak büyük bir mutluluk. Kulübede, tribünde ya da sahada olayım hiç fark etmez. Takım olarak sadece şampiyonluğu düşünüyoruz. Gelecek sezon ile ilgili zam istediğimi bırakın, yeni kontratın konusu bile hiç geçmedi. Şampiyonluğa giderken zaten para konuşulmaz. Galatasaray'da kimsenin parası da kalmaz" dedi.


Yasin Öztekin bu sezon hangi maçlarda oynadı?


Yasin Öztekin bu sezon Alanyaspor maçı dışında ligde 4 maçta sonradan oyuna girerken sezon öncesinde Östersunds'a karşı iki maçtada ilk 11'de görev yapmıştı. Yasin Sivas Belediyespor maçıyla birlikte bu sezon 4. kez ilk 11'de sahaya çıktı. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.