comScore

Galatasaray Galatasaray

Yasin Öztekin için Galatasaray'da zam kapısı kapandı

23 Mart 2018, Cuma 18:08

Galatasaray'da bu sezon fazla forma şansı bulamayan ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Yasin Öztekin, Fatih Terim'in gözüne giremedi. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'da bu sezon fazla forma şansı bulamayan ve Fatih Terim'in göreve gelmesiyle de ilk 11'den uzaklaşan Yasin Ööztekin için zam kapısı kapandı ve tecrübeli futbolcunun kredisi tamamen tükenmeye başladı. 


Yasin Öztekin Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Yasin Öztekin için zam kapısı kapandı, kredisi tükenmeye başladı.  Galatasaray Kulübü ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Yasin Öztekin, Terim'in gözüne girmeyi başaramadı. Takım içinde büyük bir değişime ve gençleştirme operasyonuna imza atacak olan Fatih Terim, Yasin'in performansını henüz yeterli görmedi.

Sezon başında ücretine artış isteyen ve 2 milyon euroya çıkartılmasını talep eden Yasin Öztekin için bu kapı tamamen kapandı. Sarı kırmızılılarda 31 yaşındaki Yasin'e kesinlikle zam yapılmayacak.
Galatasaray'da Mayıs ayı sonunda eğer Fatih Terim onay verirse mevcut şartlar yani 1.1 milyon euro karşılığında sözleşme yenilenecek. 

Sarı Kırmızlı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.