comScore

Galatasaray Galatasaray

Yasin Öztekin Fox TV'de Sahur programına katıldı

21 Mayıs 2018, Pazartesi 03:08
Yasin Öztekin Fox TV'de Sahur programına katıldı

Galatasaraylı futbolcu Yasin Öztekin, Fox TV'de yayınlanan Sahur programına konuk oldu ve şampiyonluk kutlamalarının ardından futbolculuk hayatına dair konuştu. 

FutbolArena - Galatasaraylı Yasin Öztekin, şampiyonluk kutlamalarının ardından Fox TV'de gece yayınlanan Sahur programına katıldı. Yasin Öztekin programda konuk olduğu sürece boyunca kendi hayatından ve bu sezon elde ettikleri şampiyonluk hakkında konuştu. 

"BÜYÜK TAKIMLARDA OYNAMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞMAK GEREK"
Türkiye'de 80 milyon kişi yaşıyor ve futbolcu olmak isteyen çok insan var. O yüzden buraya gelmek için çok çalışmak lazım. Galatasaray'a hop diye gelemezsin. Ben Almanya'da doğdum, büyüdüm. Biz de tabi ki Allah'ın yardımıyla, dua ede ede, şükrederek buralara geldik. 

"TÜRKİYE İLE ALMANYA ARASINDA ÇOK FARK YOK"

Türkiye ile Almanya arasında çok fark yok. Orada da gidenler, gelenler çok oluyor. Almanya'da her yerde Türk var. Ben de Batı Almanya'da yaşıyorum.

"UMRE ZİYARETİMDE GALATASARAY İÇİN DUA ETMİŞTİM"

Kışın 1 hafta 10 gün izinimiz oluyor. Umre için en uygun zaman o dönem oluyor. O yüzden inşallah son 3 senede gittim. İnşallah önümüzdeki yıllarda da gitmek istiyorum. "Galatasaray'da ilk senemde yine Umre ziyaretim olmuştu. Şampiyon olmak için dua ettim. O sezon da şampiyon olduk.

Yasin son olarak şampiyonluk için takım arkadaşını, hocası Fatih Terim ve tüm camiayı tebrik ederek, taraftarlara da teşekkür etti. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"