comScore

Galatasaray Galatasaray

Yasin Öztekin Beşiktaş'a mı transfer oluyor? Yasin Öztekin Beşiktaş'ta mı? İşte resmi açıklama

23 Mayıs 2018, Çarşamba 01:24
Yasin Öztekin Beşiktaş'a mı transfer oluyor? Yasin Öztekin Beşiktaş'ta mı? İşte resmi açıklama

Yasin Öztekin'in Beşiktaş'a transfer olacağı yönündeki iddiaların ardından Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'den açıklama geldi. Galatasaray'da sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Yasin Öztekin Beşiktaş'a mı gidiyor? sorusunun yanıtıyla ilgili yeni bir açıklama Galatasaray'dan geldi. 

FutbolArena - Beşiktaş Yasin Öztekin'i mi transfer ediyor? Yasin Öztekin Beşiktaş'a mı geliyor? Yasin Öztekin Beşiktaş'ta mı? Galatasaray'da bu sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan ve henüz yeni sözleşme imzaalamayan Yasin Öztekin'in Beşiktaş'a transferi Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e de soruldu. Başkan Mustafa Cengiz ise TRT Spor'da katıldığı "Basın Tribünü" programında Yasin Öztekin'in Beşiktaş'a transfer iddiaları hakkında açıklama yaptı. 


Beşiktaş - Yasin Öztekin transferi son dakika


Beşiktaş taraftarlarının merak ettiği Yasin Öztekin transferiyle ilgili olarak Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz açıklama yaptı. Mustafa Cengiz'in açıklamasından önce Beşiktaş taraftarlarının merak ettiği Yasin Öztekin transferi hakkında aylar öncesinden Yasin Öztekin'in dikkat çeken bir açıklaması akıllara geldi. Galatasaray'da bu sezon fazla forma şansı bulamayan ve sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Yasin Öztekin, ligin ortaısnda basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Şu anda sadece şampiyonluğa odaklandım. Sezon sonunda mukavelem bitiyor. Sezon sonu geldiğinde ayrıca duruma göre değerlendirme yapacağım." demişti. Galatasaray'da yeni seoznda da kadroda düşünülmeyen Yasin Öztekin'in mukavelesinin yenilenmeme ihtimalinin yüksek olmasından dolayı Yasin Öztekin'in Beşiktaş'a transferi merak edilmeye başlandı. 

MUSTAFA CENGİZ'DEN AÇIKLAMA!
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, TRT Spor'da katıldığı "Basın Tribünü" programında Yasin Öztekin'in Beşiktaş'a transferiyle ilgili gelen soruya, "Kararı Fatih hocamız verecek." dedi. 


Yasin Öztekin'in Galatasaray performansı


Yasin Öztekin bu sezon Galatasaray formasıyla Süper Lig'de 21 maçta 779 dakika görev aldı. 2 gol atan ve 1 asist yapan Yasin Öztekin, Türkiye Kupası'nda 6 maçta 3 gol attı, 2 asist yaptı. 31 yaşındaki futbolcu Galatasaray formasıyla toplamda 29 maçta 5 gol, 3 asistlik performans sergiledi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"