comScore

Galatasaray Galatasaray

Wildcard nedir? Wildcard başvurusu nedir? Galatasaraylı taraftarlardan kampanya

24 Nisan 2019, Çarşamba 16:45
Wildcard nedir? Wildcard başvurusu nedir? Galatasaraylı taraftarlardan kampanya

Wildcard nedir, Wildcard başvurusu nedir? Wildcard Euroleague başvurusu için Galatasaraylı taraftarlar yönetime çağrıda bulundu.

FutbolArena - Galatasaraylı taraftarlar sosyal medya üzerinden yönetime çağrıda bulunarak Wildcard başvurusu yapmalarını istedi. Sarı kırmızılı taraftarlar, sosyal medyada başlatılan etiket ile Euroleague'e özel davet yoluyla katılma hakkı elde etmek için yönetimi harekete geçmeye davet etti. Wildcard nedir, Wildcard başvurusu ne demek, Wildcard başvurusu nasıl yapılır, Eurolegaue Wildcard başvurusu ne demek şeklinde arama yapan taraftarlar için haberimizi hazırladık. 
 

Wildcard başvurusu nedir? Galatasaray, Euroleague'e katılacak mı?


Galatasaraylı taraftarların başlattığı Wildcard başvurusu kampanyasıyla ilgili merak edilenleri derledik. Sarı kırmızılı taraftarlar, Euroleague'e Wildcard başvurusu yapılarak katılma hakkı elde etme adına yönetime çağrıda bulundu. Wildcard, Euroleague'e özel davet yoluyla katılma hakkı elde edilmesini sağlamaktadır. Euroleague'de gelecek sezon takım sayısının 18'e çıkarılacak. İspanya'dan 5 takım katılamayacağı için şu anda bir Wildcard başvurusu boş durumda. Sarı kırmızılı taraftarlar da yönetime çağrıda bulunarak boşta duran özel davete ilgi göstermelerini talep ediyor. Yönetimin Euroleague yetkilileri ile görüşerek Wildcard için resmi başvuruyu yapmasını isteyen taraftarlar, gelecek sezon basketbol takımını bu organizasyonda görmek istediklerini dile getirdi.

KAMPANYA BAŞLATILDI
Galatasaray taraftarı yönetimin Wildcard başvurusu yapması için #Galatasaray4Euroleague etiketi başlatarak gündem oluşturmayı ve yönetimin bu konuda harekete geçmesini hedefliyor. 

GALATASARAYLI TARAFTARLARIN WILDCARD PAYLAŞIMLARI İÇİN TIKLAYIN! 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"