comScore

Galatasaray Galatasaray

Wesley Sneijder futbolu bırakıyor mu? Transfer açıklaması

14 Ocak 2019, Pazartesi 11:21
Wesley Sneijder futbolu bırakıyor mu? Transfer açıklaması

İsmi Adana Demirspor ile anılan Wesley Sneijder, hala kendini harika hissettiğini ifade ederken, 35 yaşında yaklaştığını itiraf etti.

FutbolArena Dış Haberler - Ara transfer döneminde Adana Demirspor'a imza atamayan Galatasaray'ın eski yıldızı Wesley Sneijder, Katar'daki futbol hayatı ve geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.
 

Wesley Sneijder futbolu ne zaman bırakacak?


Hollanda basınından De Telegraaf'a konuşan Wesley Sneijder, Al Gharafa ile 6 aylık sözleşmesinin kalması hakkında transfer açıklamaları yaptı. Sneijder, "35 yaşına yaklaşıyorum ama hala kendimi harika hissediyorum. Yazın kendimi tekrar değerlendireceğim. Geleceğim hakkında düşünüyorum. Artık ailemin yanımda olmasını istiyorum." diye konuştu.

Sneijder, kariyerinin sonsuza dek süremeyeceğini söylerken, "Mümkün olduğunca uzun süre devam etmek ve formumu korumak istiyorum. Aynı zamanda bu zihinsel bir karar olacak." dedi.
 

Wesley Sneijder - Adana Demirspor transferi


Adana Demirspor kulübünün internet sitesinden Murat Sancak imzasıyla yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Transfer döneminde birçok isim gündemimizde olduğu gibi dünyaca ünlü yıldız futbolcu Wesley Sneijder'de bizim transfer gündemimizde yer alan futbolculardan birisiydi. Canlı konferans sistemi ile Wesley Sneijder ile olumlu görüşmeler gerçekleştirdik ve Sneijder'de Adana Demirspor formasını giymeye sıcak bakıyordu. Ancak; Katar Kulübü'nde sponsorluk sözleşmelerinden dolayı Sneijder'in kulübümüze transferi gerçekleşmedi."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!