comScore

Galatasaray Galatasaray

Werder Bremen Lemina için görüşmelere başladı

12 Ağustos 2020, Çarşamba 17:52
Werder Bremen Lemina için görüşmelere başladı

Werder Bremen, geçtiğimiz sezon Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Mario Lemina'yı kadrosuna katmak için Southampton ile görüşmelere başladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Geçtiğimiz sezon Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Mario Lemina için Werder Bremen devrede. 

Bonservisi Southampton'da olan olan Lemina ile Werder Bremen ilgileniyor. 26 yaşındaki futbolcuyu İngiliz kulübü bu sezon yeniden kiralamayı düşünüyor. Alman basınındaki haberlere göre Werder Bremen ile Southampton arasındaki ilk görüşme gerçekleşti. 
BEŞİKTAŞ'LA DA İSMİ ANILIYORDU

Öte yandan Mario Lemina'nın ismi bu transfer döneminde Beşiktaş'la da anılıyordu. 

26 yaşındaki futbolcu geçtiğimiz günlerde instagram hesabından kendisine yöneltilen eleştiriler hakkında yaptığı açıklamada, "Harika oyuncu ama sürekli sakatlanıyor. Benim için bunu diyorlar. Gelecek yıl göreceksiniz. Beni bir daha takip etmeyin. Pişman olacağınıza söz veriyorum. Ben her zaman fedakarlık yaptım." dedi. Lemina ayrıca "Futbol oynamak istiyorsam bu benim tercihim. Ev almak isterse mbu benim tercihim. Şarkı söylemek istiyorsam bu benim tercm ederim. Ben sizin hayatınız hakkında konuşmuyorum.  

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"