comScore

Galatasaray Galatasaray

Ve Icardi İstanbul'da! Büyük coşku yaşandı

08 Eylül 2022, Perşembe 01:12
Ve Icardi İstanbul'da! Büyük coşku yaşandı

Galatasaray'ın yeni transferleri Icardi, Mathias Ross ve Yusuf Demir, İstanbul'da. 

FutbolArena - Galatasaray'ın yeni transferleri İstanbul'da! Mauro Icardi, Mathias Ross ve Yusuf Demir, İstanbul'a geldi. 

Galatasaray taraftarlarının haftalardır merakla beklediği Icardi transferi mutlu sonuçlandı. Havavalanında Icardi'yi karşılamaya giden Galatasaray taraftarları yıldız futbolcuya yoğun ilgi gösterdi. Icardi de Galatasaray taraftarlarıyla buluştuktan sonra 3'lü çektirdi. Yıldız futbolcunun eşi ve menajeri olan Wanda Nara ile çocukları da 3'lü çektirmeye eşlik etti. 
Icardi havaalanında GS TV ve basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Erden Timur ile uzun süredir görüşüyorduk. Ben ve ailem Galatasaray'da olduğumuz için çok mutluyuz. Çok heyecanlıyım. Galatasaray'a büyük başarılara imza atmak  için geldim." dedi. 

ICARDİ'NİN TRANSFER MALİYETİ

Icardi'ye 2022-23 sezonu için toplam 6.750.000 ödenecek. 6 milyon euro olan kısmını PSG, 750.000 euro olan kısmını Galatasaray ödeyecek. 

MATHIAS ROSS VE YUSUF DEMİR DE İSTANBUL'DA

Galatasaray'ın diğer yeni transferleri Mathias Ross ve Yusuf Demir de İstanbul'da. Her iki futbolcu da burada oldukları için çok mutlu olduklarını söyledi. 

MATHIAS ROSS'UN AÇIKLAMALARI

Galatasaray, Avrupa'nın büyük kulüplerinden biri. Taraftarlarımızla buluşacağımız günü bekliyorum. Onların güçlü destekleriyle buluşacağım gün için sabırsızlanıyorum

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!