comScore

Galatasaray Galatasaray

Ve Falcao konuştu: 'İyi teklifler aldım. Geleceğim...'

04 Ağustos 2019, Pazar 00:48
Ve Falcao konuştu: 'İyi teklifler aldım. Geleceğim...'

Galatasaray'ın transfer etmek için görüşmelerini sürdürdüğü Falcao geleceğiyle ilgili konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın transfer listesindeki Falcao'dan son dakika açıklaması geldi. Monaco'nun Sampdoria ile oynadığı hazırlık maçının ardından konuşan yıldız futbolcu açıklamalarda bulundu. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Falcao Galatasaray'a transfer oluyor mu? Son dakika Falcao GS transfer


Monaco'nun kendisine yeni sözleşme teklifinde bulunmadığını söyleyen Falcao, iyi teklifler aldığını ve bir an önce çözüme geleceğiyle ilgili durumun çözüme kavuşmasını istediğini söyledi. 

"İYİ TEKLİFLER ALDIM"
Falcao yaptığı açıklamada, "Kulüp bana sözleşme uzatma teklifinde bulunmadı. Sözleşmemin bitmesine 1 yıl kala. İyi teklifler geliyor. Geleceğimi ve ailemi düşünmem gerekiyor. Durumun bir an önce çözüme kavuşmasını diliyorum." ifadelerini kullandı. 

"BEKLEMEK NİYETİNDE DEĞİLİM"

Falcao, "Petrov'un kalmamı istediğini biliyorum ama bu şartlarda zor. Şu anda teklifleri inceliyorum ve iyi teklifler var. Niyetim beklemek değil. Umarım durumumu bir an önce çözüme kavuştururum." diye konuştu.

Kolombiyalı golcü transferiyle ilgili yönetimle herhangi bir sorun yaşayıp yaşamayacağı yönündeki soruya ise, ""Sorun çıkacağını sanmıyorum. İyi ilişkilerimiz var. Kulübü anlıyorum ve onlar da beni anlıyor. 33 yaşındayım ve kendim için en iyi kararı vermeliyim" yanıt verdi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!