comScore

Galatasaray Galatasaray

Vadi İstanbul nerede? Vadi İstanbul'a nasıl gidilir? (Vadi İstanbul Galatasaray dev ekrana en yakın gidilir? Göztepe - GS maçı)

19 Mayıs 2018, Cumartesi 16:08
Vadi İstanbul nerede? Vadi İstanbul'a nasıl gidilir? (Vadi İstanbul Galatasaray dev ekrana en yakın gidilir? Göztepe - GS maçı)

Göztepe - Galatasaray maçını Vadi İstanbul AVM'de izleyecek olan sarı kırmızılı taraftarlar gün boyu Vadi İstanbul'a en kolay ulaşım yolunu aradı. Vadi İstanbul nerede? Vadi İstanbul'a nasıl gidilir? sorularına yanıt arayan Galatasaray taraftarları için Vadi İstanbul AVM'ye en kolay ulaşım yolu hakkındaki bilgileri derledik. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 34. haftasında deplasmanda Göztepe ile karşılaşacak. Süper Lig'in son haftasında oynanacak olan Göztepe - Galatasaray maçı öncesi sarı kırmızılı kulüpten taraftarlara müjde geldi. Galatasaray kulübünden yapılan açıklamada, Taraftarımız, Göztepe – Galatasaray karşılaşmasını Vadistanbul AVM'de düzenlenecek olan bir organizasyonla ücretsiz olarak izleyebilecekler." ifadelerine yer verildi. Peki Vadi İstanbul nerede? Vadi İstanbul'a nasıl gidilir? Vadi İstanbul'a nasıl gidebilirim? Tüm bu soruların cevaplarını haberimizde derledik. 

Galatasaray taraftarları kulüpten yapılan açıklamanın ardından Vadi İstanbul AVM'de Göztepe maçını izlemek üzere hareket geçti. Ancak yoğun hafta sonu gündeminde Vadi İstanbul'a nasıl gidilir? Vadi İstanbul nerede? sorularına fazlasıyla yanıt arandı. Galatasaray taraftarlarının internet ortamında yanıt aradığı vadi İstanbul nerede ve vadi İstanbul'a nasıl gidilir? soruları için Vadi İstanbul'a en kolay gidiş seçeneklerini sizler için derledik. 

Vadi İstanbul AVM nerede?
Adres: Ayazağa Mahallesi, Cendere Caddesi, No:109/C
Sarıyer İstanbul.
 

Vadi Istanbul Avm konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

-
Vadi Istanbul Avm konumuna en yakın duraklar:
Evyap Cami - Sarıyer 518 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi
Tt Arena Stadı - Sarıyer 684 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesi
Evyap Lisesi - Sarıyer 718 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi

Peki neden Göztepe - Galatasaray maçı TT Stadı'nda izlenmedi? Vadi İstanbul'da Göztepe - Galatasaray maçını izleyecek olanlar, Vadi İstanbul'un nerede olduğunu ve en önemlisi Vad İstanbul'a nasıl gidilir? sorusuna yanıt ararken, Vadi İstanbul hakkında bilmeniz gerekenleri haberimizde derledik. Peki neden TT Stadı'nda değil de, Vadi İstanbul AVM'de Galatasaray taraftarları maçı izleyecek. Göztepe - Galatasaray maçının TT Stadı yerine Vad İstanbul'da izlenmesinin sebebi şöyle:

Zemini bu sezon hibrit çim yapılan Türk Telekom Stadyumu zeminin zarar görmemesi için Galatasaray Kulübü bu gelişme üzerine geçtiğimiz hafta Tarkan konserinin verildiği Vadi İstanbul'daki 15 bin kişilik alanı kiraladı. Bein Sports yani yayıncı kuruluş Galatasaray'a önemli bir jest yaparak bu yayın için sarı kırmızılılardan herhangi bir ücret talep etmedi.


Göztepe - Galatasaray maçı öncesi gerilim


Bu akşam 19.00'da başlayacak karşılaşma öncesi Göztepeli bir grup taraftar Galatasaray'ın kaldığı otelin önüne geldi. Otel önünde bekleyen Galatasaraylı taraftarlarla atışan Göztepeli grup arasında ufak bir gerginlik yaşandı. Güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle gerginlik büyümeden kapatıldı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"