comScore

Galatasaray Galatasaray

Ünal Aysal'dan sürpriz açıklama! Başkan adayı olacak mı?

01 Mayıs 2019, Çarşamba 10:38
Ünal Aysal'dan sürpriz açıklama! Başkan adayı olacak mı?

Galatasaray'ın eski başkanlarından Ünal Aysal, yeniden başkanlığa aday olup olmayacağı konusunda açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski başkanlarından Ünal Aysal, yeniden sarı kırmızılı kulübe başkan adayı olup olmayacağı konusuna açıklık getirdi. TGRT Haber'e konuşan Ünal Aysal, "Galaatsaray'da bundan sonra olağanüstü bir durum olmaz. Ama ne olursa olsun bir telefona koşarak geliriz" dedi. 
 

Galatasaray Haberleri: Ünal Aysal, Galatasaray'a başkan adayı olacak mı?


TGRT Haber'de Sabri Ugan'a konuşan Ünal Aysal, sarı kırmızılı kulüpte yaşananlarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Ünal Aysal, gerek duyulması halinde başkanlığa gelebileceğini belirterek şunları söyledi:

"Galatasaray'da artık olağanüstü bir durum olacağını sanmıyorum. Burası 115 yıllık bir kurum. Ama olursa ve sağlığım müsade ederse biz ilk telefona koşarız. Kimsenin bundan tereddüdü olmasın. Galaatsaray'ın en iyi 4 bilançosu benim dönemimde çıktı. Ben göreve geldiğimde büyük bir borç vardı ve kasa hiç para yoktu. Buna rağmen önemli bir takım kurduk ve ayrıldığımda 120 milyon euroluk bir takım bıraktım."
"FENERBAHÇE KÜME DÜŞMEMELİ"

"Fenerbahçe küme düşmez. Düşmemeli. Galatasaray için de iyi olmaz. Biz yöneticiler olarak perdenin arka tarafında para-pul işleri ile de uğraşmak zorundayız. Böyle bir rekabet devam etmek zorunda ki bütün kulüpleri bundan kazanabilsin."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!