comScore

Galatasaray Galatasaray

Ünal Aysal açıkladı! "Başkanlığa aday olmayacağım"

20 Aralık 2017, Çarşamba 19:03
Ünal Aysal açıkladı!

Ünal Aysal, Galatasaray'da yaklaşan seçim öncesi flaş bir açıklama yayınladı.

FutbolArena - Galatasaray Kulübü eski Başkanı Ünal Aysal, sarı-kırmızılı kulübün 13 Ocak'ta yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. 
 

Ünal Aysal, Galatasaray kongresinde aday olacak mı?


2011-2014 yılları arasında Galatasaray'da başkanlık görevini yürüten Aysal, yaptığı yazılı açıklamada, “Beni tekrar başkan olarak görmek isteyen taraftarlara ve genel kurul üyelerine teşekkür ediyorum. Galatasaray'dan kopmam söz konusu olamaz. Galatasaray ile olan gönül bağım, yaşadığım sürece devam edecek. Aday olmayacağım fakat başarılı olacağına inandığım bir başkan adayı olursa muhakkak ki elimden gelen desteği vereceğim” ifadelerini kullandı.

Aysal, adaylıkla ilgili ilk kez konuştuğunu, konuya ilişkin çıkan haber ve yorumlara itibar edilmemesi gerektiğini belirtti.
ÜNAL AYSAL ÇABALARI SONUÇSUZ KALDI

FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Ünal Aysal, ilk girişimlerde bu yoğun baskılara olumlu yanıt vermezken "Düşünüp karar vereceğim" dediği ancak Galatasaray camiasında maruz kaldığı olaylar, iş hayatının yoğunluğu nedeniyle aday olmaya soğuk bakıyordu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.