comScore

Galatasaray Galatasaray

Ümit Karan'ın şok istifası! Survivor 2018 All Star'da...

04 Kasım 2017, Cumartesi 19:00
Ümit Karan'ın şok istifası! Survivor 2018 All Star'da...

Galatasaraylı eski futbolcu Ümit Karan, Malatyaspor USA takımındaki görevinden istifa ettiğini açıkladı. 

FutbolArena - Amerika Cosmapoliten Kuzey Ligi'nde mücadele eden Galatasaray'ın eski futbolcusu Ümit Karan'ın çalıştırdığı Malatyaspor USA'da şok ayrılık! Ümit Karan kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada görevinden istifa ettiğini duyurdu. 


Ümit Karan Survivor 2018 All Star'da var mı?


Galatasaray'ın eski futbolcusu Ümit Karan bir süre önce  Amerika Cosmapoliten Kuzey Ligi'nde mücadele eden Malatyaspor USA takımında görev yapıyordu. Takımın oldukça başarılı gitmesine rağmen Ümit Karan'ın şok istifası akıllara tek bir soruyu getirdi. Ümit Karan, Survivor 2018'e katılacağı için mi istifa etti?
Ümit Karan kendisine ait sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, "Yaklaşık 4 ay önce göreve başladığım Malatyaspor Usa futbol takımındaki görevimden an itibariyle ayrılmış bulunuyorum. Hafatlarca omuz omuza mücadele ettiğim futbolcu arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilir, ligde lider durumda bulunan takıma, şampiyonluk yolunda başarılar dilerim. Gerekli açıklamaları daha sonra yapacağım." diye konuştu. 
Ümit Karan'ın bu ani gelen istifası Survivor 2018 için olduğu yorumlandı. Ancak bu konu hakkında Ümit Karan ve Acunmedya'dan henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 


Survivor 2018 ne zaman başlayacak?


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 2018 için geri sayım başladı. Her yıl ünlüler ve gönüllüler takımları ıssız bir adada verdikleri hayat mücadelesiyle birlikte gıda ihtiyaçlarını karşılamak üzere birbirleriyle kıyasıya yarışıyorlar. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği ve Türkiye'de 7 sezon yayınlanan Survivor 2018'nin ne zaman başlayacağı henüz açıklanmasa da, tahmini süre Şubat'ın ilk haftası olarak bekleniyor. 

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmelere Türkiye Süper Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)