comScore

Galatasaray Galatasaray

Ümit Davala ve Hasan Şaş'ta Koronavirüs negatif

23 Mart 2020, Pazartesi 23:01
Ümit Davala ve Hasan Şaş'ta Koronavirüs negatif

Ümit Davala ve Hasan Şaş'ta Koronavirüs testlerinin pozitif çıktığına dair iddiaların ardından resmi açıklama geldi. 

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in Koronavirüs test sonuçlarının pozitif çıkmasının ardından Ümit Davala ve Hasan Şaş'la ilgili de iddia geldi. Habertürk'te Fatih Altaylı, Ümit Davala ile Hasan Şaş ile birlikte Galatasaray'da bir futbolcuda Koronavirüs test sonuçlarının pozitif çıktığını iddia etti. 


Ümit Davala ve Hasan Şaş Koronavirüs testleri son dakika


Öte yandan Fatih Altaylı'nın iddiasından sonra DHA son dakika haberinde Ümit Davala ve Hasan Şaş'ın test sonuçlarının negatif çıktığı açıklandı. Ümit Davala ise test sonuçlarının pozitif çıktığına dair haberleri yalanladı ve instagram hesabından açıklama yaptı. 

Öte yandan Fatih Terim'in Koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından, deneyimli teknik adamın kızları sosyal medya hesaplarından açıklamada bulundu. Buse Terim, "Çok şey söylemek istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum.. Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz, yanında olamamanın verdiği acı daha tarifsiz." derken, Merve Terim Çetin ise, "Hepinizin Allah belasını versin! Hepiniz Allah'ınızdan bulun!" paylaşımıyla sert tepki gösterdi. 
 

Fatih Terim'in sağlık durumu nasıl?


HaberGlobal'e konuk olan Doktor Dilek Arman, Galatasaray kulüp doktoruyla aynı hastanede çalıştığından durumu hakkında bilgi aldığını söylerken, "Çok hafif bir öksürüğü var. Kulüp doktoruyla aynı hastanade çalıştığımız  bu gibi durumlarda direkt danışıyorum. Ciddi bir klinik tablo olmadığını biliyorum. Hafif öksürüğü var.  Ateşi yok dedi."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)