comScore

Galatasaray Galatasaray

Umar Aminu, Galatasaray'a mı geliyor? FutbolArena açıklıyor

30 Ocak 2018, Salı 14:15
Umar Aminu, Galatasaray'a mı geliyor? FutbolArena açıklıyor

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Umar Aminu ismi son günlerde gündeme geldi. FutbolArena, Galatasaray'ın Umar Aminu ile ilgilenip ilgilenmediğini açıklıyor.

FutbolArena Özel - Galatasaray ile ismi anılan futbolcuların başında Osmanlıspor'da forma giyen Umar Aminu geliyor. Galatasaray yönetimi Umar Aminu'yu transfer edecek mi? Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da.
 

Umar Aminu, Galatasaray'a gelecek mi?


Forvet hattına da daha önce takviye yapılması gerektiğini belirten Fatih Terim'in Osmanlıspor'da forma giyen Aminu'yu transfer etmek istediği iddia edilmişti.

Galatasaray'a menajerler Umar Aminu'yu önerdi. Ancak sarı kırmızılı yönetim sıcak para sorunu ve öncelikli olarak sol bek takviyesini düşündüğü için herhangi bir adım atmadı. Galatasaray'ın transfer listesinde Umar Aminu yer almazken bu takviyenin ocak ayında gerçekleşme ihtimali bulunmuyor.


Umar Aminu bu sezon ne yaptı?


Osmanlıspor forması altında bu sezon inişli, çıkışlı bir performans sergileyen Umar Aminu, Ankara temsilcisi ile çıktığı 20 karşılaşmada 5 gol, 3 asistlik performans sergiledi. Umar Aminu'nun Osmanlıspor takımı ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)