comScore

Galatasaray Galatasaray

UltrAslan'ın Selçuk İnan açıklamasında ilginç tesadüf

12 Eylül 2017, Salı 14:11
UltrAslan'ın Selçuk İnan açıklamasında ilginç tesadüf

Galatasaray'da UltrAslan'ın Selçuk İnan ile ilgili yaptığı açıklamanın zamanlaması dikkat çekti.

FutbolArena Detay - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında Antalyaspor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldı. Sarı kırmızılı takımda kaptan Selçuk İnan'ın oyuna girdikten sonra Fernando Muslera'dan kaptanlık bazubandını alması gündem yarattı. Karşılaşma sonrası UltrAslan'ın yaptığı açıklamanın zamanlaması ise ilginçti.
 

UltrAslan'ın Selçuk İnan açıklaması


Galatasaray'ın taraftar grubu olan UltrAslan, Antalyaspor maçı sonrası Selçuk İnan hakkında bir açıklama yaptı. UltrAslan'ın yaptığı açıklamanın zamanlaması ise dikkat çekti. Bein Sports'a röportaj veren Selçuk İnan'ın açıklamalarından çok kısa bir süre sonra UltrAslan'ın açıklamasının yayınlanması ilginç bir tesadüf olarak yorumlandı.

Selçuk İnan'ın yayıncı kuruluşa verdiği röportajın yayınlanmasından 1 dakika sonra UltrAslan şu açıklamayı yaptı:
"Dün akşam oynadığımız karşılaşmada görev aldığı 30 dakikalık süre boyunca Selçuk İnan, Galatasaray formasını taşıyamadığını, hatalarından ders almadığını ve bu forma için savaşmaktan çok uzak olduğunu maalesef bizlere BİR KEZ DAHA gösterdi.
Galatasaray taraftarı VEFALIDIR ve vefalı olduğu için SABIRLIDIR.

Galatasaray formasının hele hele Galatasaray kaptanlığının özveri, emek, mücadeleden ve vefadan geçtiğini bilmeyen bir görüntünün bizler için kabul edilebilir bir tarafı kalmadı. Çünkü Galatasaray taraftarı hak edeni, hak etmeyeni ve hakkını yiyeni daima ayırt etmiştir ve gerektiğinde herkese hakkını vermiştir.Bu yüzden geçmişte Galatasaray'ımıza yaptığın katkılar ve yaşattığın başarılar için Teşekkürler Selçuk İnan...

Galatasaray taraftarının kutsal saydığı Galatasaray arması ve forması için savaşmayan hiçbir futbolcuya tahammülü yok. Olmayacak da...
Baba Gündüz'ünde dediği gibi; Galatasaray feragat ve fedakârlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. Galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez.

ultrAslan"

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.