comScore

Galatasaray Galatasaray

UltrAslan'dan Ünal Aysal'a sert cevap 'Vakitsiz öten horoz'

10 Ocak 2018, Çarşamba 19:34
UltrAslan'dan Ünal Aysal'a sert cevap 'Vakitsiz öten horoz'

Galatasaray taraftar oluşumu UltrAslan, Ünal Aysal'ın açıklamaları hakkında bir bildiri yayımladı.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, Fatih Terim'in Galatasaray Teknik Direktörü olmasının ardından, uzun süre sonra televizyon karşısına çıktı ve Fatih Terim ile yaşadığı olaylarla ilgili olarak yeni açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalara Fatih Terim twitter hesabı üzerinden cevap verirken Galatasaray taraftar grubu UltrAslan da yine twitter hesabı üzerinden cevap verdi. 


İşte UltrAslan'ın Ünal Aysal hakkındaki açıklaması


"Saygıdeğer Galatasaraylılar, 

TAKIMIMIZ ve TARAFTARLAR olarak kenetlendiğimiz bu zamanda sezon sonunda ŞAMPİYONLUK dışında bir ihtimalin konuşulmasına dahi TAHAMMÜLÜMÜZÜN olmadığı herkes tarafından bilinmelidir.
TARAFTARIMIZIN sağlamlaşan birlikteliği, yükselen enerjisi BİRİLERİNİN İŞTAHINI KABARTMIŞ olacak ki mikrofonlar vasıtasıyla ilgi toplamaya ve camianın sinerjisini dağıtmaya gayret ettiklerini yakından takip ediyoruz. 

NEYE ve HANGİ AMACA hizmet ettiği belli olmayan zamansız iletişim çalışmalarıyla, eski defterlerden medet umarken kendini rezil edenler, Galatasarayımızın Şampiyonluk yürüyüşünde ALT ETTİĞİ İÇ MİHRAKLAR olarak tarihe geçeceklerdir.

Ve Galatasaray taraftarı tarafından “VAKİTSİZ ÖTEN HOROZ” muamelesi görecektir.

İTİBAR, EGO ve RANT KAVGALARINIZ, CAMİADAN KOPUK GENEL KURUL GÜNDEMLERİNİZ SİZİN OLSUN. 

Sahada aslan gibi savaşan futbolcular, kenarda onları zirveye taşıyacak bir teknik ekip ve arkalarında 30 Milyon taraftarın desteği ile MAYISLAR BİZİM OLACAK!

GÖLGE ETMEYİN YETER..."

İşte o tweetler... 

 
Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)