comScore

Galatasaray Galatasaray

ultrAslan'dan sert bir açıklama daha! "Kudurdular!"

24 Mart 2019, Pazar 19:21
ultrAslan'dan sert bir açıklama daha!

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, mali kongre sonrasında yeni bir açıklama daha yaptı. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in idari yönden ibra edilmemesi camiada deprem yetkisi yaratırken, ultrAslan'dan yeni bir açıklama daha geldi. 

ULTRASLAN'IN AÇIKLAMASI
Uzun süredir Galatasaray gündemini meşgul eden "Yeni Mezun Galatasaray Liselilerin Kulüp üyeliğine kabul edilmesi" mevzusu dün yaşanan idari ibrasızlığın başlangıç noktalarından birinin olduğu aşikar.

Bu 139 yeni mezunun sahte imzalar ile toplu halde üyelik başvurusunun tek elden birileri tarafından yapılmaya çalışılması hukuki ve etik olarak engellenince Galatasaray taraftarlığı yerine lisede abicilik - kardeşçilik - devrecilik oynayan güruh tabiri caizse kudurmuştu. Fikri vicdanı ve irfanı hür nesiller yetiştirme hedefi olan liseden kardeşlerin abilerine katı biat kültürü ile mezun olan bu güruh, tıpkı dün salona blok halinde getirdikleri genç üyeler gibi güdecekleri yeni gençleri kaybetmenin hezeyanı ile aylarca ağlamaları hafızamızdadır.

Üye yapılmaya çalışılan listedeki bu gençleri birkaç örnekle biraz daha yakından tanımak bütün camianın hakkıdır diye düşünüyoruz..

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"