comScore

Galatasaray Galatasaray

ultrAslan'dan sert açıklama! "Ali Koç, Fikret Orman ve Göksel Gümüşdağ"

12 Şubat 2019, Salı 00:06
ultrAslan'dan sert açıklama!

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, Trabzonspor maçının ardından sert açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın, Spor Toto Süper Lig 21. haftasında sahasında 3-1 mağlup ettiği Trabzonspor maçının ardından hem kamuoyunda, hem de Trabzonspor cephesinde hakem Ümit Öztürk'e yönelik tepkilerin ardından Galatasaray taraftar grubu ultrAslan bir açıklama yayınladı. 

ULTRASLAN'IN AÇIKLAMASI
Galatasaray adalet ararken TFF'ye vücutlarını siper eden 3 silahşör Ali - Fikret ve Göksel'in çok ilginçtir ki, bu aralar bireysel olarak ağlamalarını gülerek izliyoruz. Bütün dertleri adalet değil, ayrıcalık olan bu 3 silahşörün derhal toplanarak Kulüpler Birliği maskesiyle en kısa zamanda yeni bir KORSAN bildiri daha yayınlamalarını bekliyoruz. Bu saate kadar geç kaldınız. Yoksa hala ağlıyor musunuz? Galatasaray tek siz hepiniz! 
 

Ümit Öztürk kimdir?


12 Ekim 1983 İstanbul Şişli doğumluyum. Benim için herhalde en zor soruudur, "Nerelisin?" sorusu. Baba tarafından Orduluyum. Anne tarafım Selanik göçmeni. Babamın memuriyeti dolayısıyla İstanbul'dan sonra çok gezdik. 

Bir kere neden hata yaptığımızı tekrar düşünüyoruz. Vicdan azabı tabi ki oluyor. Bazen futbolcular "Hocam hakkımız sana helal olmasın" der ya... Bir kere şunu söyleyeyim. Ben sahada Allah'a çok şükür ne gördüysem onu çaldım. Bir gün gördüğümü çalamazsam hakemlik yapmam. Çünkü bu kul hakkına giriyor. Bırakın oradaki 22 futbolcunun alın terini, arkada ekipler var. Bir de tribünde onları destekleyen binlerce insan var. Ben o insanların hakkına giremem."

Hata insanlara mahsus. Kesinlikle hata yapacağım. Bugün Şampiyonlar Lig'inde elit hakemler bile hata yapıyor. Hata hep olacak. Çok büyük vicdan azabı çekiyor muyum? Daha iyi nasıl olurum diye çekiyorum evet ama öteki manada, kendimi vicdan olarak rahat olabiliyorum. Çünkü ne gördüysem onu çalıyorum. Gerçekten bir gün gördüğümü çalamayacak durumda olursam; yapmam bu işi.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)