comScore

Galatasaray Galatasaray

UltrAslan'dan Kadınlar Günü için alkışlanacak hareket

06 Mart 2018, Salı 17:38

Galatasaray'ın taraftar grubu ultrAslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde törenle açılacak kütüphane ve teknoloji sınıfına Özgecan Aslan adını verdi.

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü'nün taraftar grubu ultrAslan, sosyal sorumluluk projelerine açacağı kütüphane ve teknoloji sınıfıyla bir yenisini daha ekliyor. Kurulduğu ilk günden bu yana birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan ultrAslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde yapılacak törenle açılacak kütüphane ve teknoloji sınıfına Özgecan Aslan adını vererek, Özgecan'ın isminin sonsuza dek yaşamasını sağlayacak.
 

UltrAslan'dan Kadınlar Günü'nde Özgecan Aslan Kütüphanesi


Geçtiğimiz yıllarda birçok ilk ve ortaokula kütüphane yapımını üstlenerek Türkiye'de 50'den fazla okulda kütüphane oluşturan ultrAslan, bu kez "Geleceğe Işık Tut" projesi kapsamında İstanbul Arnavutköy'de bulunan Şehit Er Tuncay Türken Ortaokulu'nda kuracağı kütüphaneye ek olarak teknoloji sınıfı oluşturacak.

Daha önce de oluşturduğu kütüphanelere Eren Bülbül, Fethi Sekin, Ömer Halisdemir, Öğretmen Necmettin Yılmaz, Öğretmen Aybüke Yalçın isimlerini veren ultrAslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde açılışı gerçekleşecek kütüphane ve teknoloji sınıfına Özgecan Aslan Kütüphanesi ve Özgecan Aslan Teknoloji Sınıfı adını verecek.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.