comScore

Galatasaray Galatasaray

UltrAslan'dan Dursun Özbek'in listesine sert tepki

30 Aralık 2017, Cumartesi 17:35
UltrAslan'dan Dursun Özbek'in listesine sert tepki

UltrAslan, Dursun Özbek'in erken seçim öncesi oluşturduğu yeni yönetim kurulu listesi hakkında sert bir açıklama yayınladı.

FutbolArena - Galatasaray'da erken seçim öncesi taraftarların endişeli bekleyişi devam ediyor. Galatasaray'ın taraftar grubu UltrAslan, sosyal medyadan bir açıklama yayınlayarak ortaya çıkan son tabloya tepki gösterdi. UltrAslan, Dursun Özbek'in listesi için sert sözler kullanırken, Adnan Öztürk ve Duygun Yarsuvat gibi isimlerin aday olmamasını eleştirdi.
 

UltrAslan'ın Galatasaray ve erken seçim açıklaması:


Değerli Galatasaraylılar, 2,5 yıl önce 30 Milyonluk Galatasaray Camiasının yönetimine; oy kullanabilecek 7.908 "Genel Kurul" üyesinin 3.842'sinin teşrif ettiği(!) seçimde 2.800 oyla seçilen mevcut yönetim, görev süresinin son düzlüğünde erken seçime gitme kararı aldı.

Medyaya yansıyan Dursun Özbek'in listesi; adı "YENİ" ama içeriği kokuşmuş, köhnemiş ve hükmünü yitirmiş ABİCİ - DEVRECİ - LİSECİ ZİHNİYET'in dar dünyasını gösteren özü "ESKİ" bir liste.
2,5 yıl içinde SPORTİF, İDARİ, MALİ ve İTİBARİ anlamda yaşanmadık kriz bırakmayan yönetimin devamı niteliğinde bir hazırlık içinde görünen Özbek'in, hatalarından ders almak yerine hatalarıyla LİSEDEN DEVRELERİNE ve ABİLERİNE sığınmaya çalıştığını izlemekteyiz.

"BU İKİ İSMİ HERKES TANIMALIDIR"

Tek amacı seçim kazanmak olan LİSELİ Başkan Adaylarına hizmet veren, yönetim kurulu listelerini ABİCİ - DEVRECİ - LİSECİ diye şekillendiren ve SEÇİM KAZANMA GARANTİSİ veren kongre mühendisleri Ahmet Ocaklı ve Serdar Eder'i her seçim dönemi olduğu gibi yakından izliyoruz. "VASIFSIZ" ama "LİSECİ" Yönetim Listelerini dizayn eden bu iki isimi herkes tanımalıdır.

Özhan Canaydın'dan bu yana süre gelen tüm LİSELİ Başkan adaylarının listesini oluşturan ve seçim kazandıran Ahmet Ocaklı ve Serdar Eder, LİSECİ KAFATASÇI ZİHNİYET'İN vücut bulmuş halidir. 

"Seçim Kazandırma Garantisi" karşılığında KİRLİ ÇIKAR İLİŞKİLERİNİN Fotoğrafıdır.

SESSİZ MUHALİFLERE TEPKİ

Bu esnada ise Dünya Kulübü seviyelerine çıkan Galatasaray'ımızı, LİSE'NİN DUVARLARI İÇİNE hapsetmek için dar bir çerçevede tutulan Genel Kurul'dan bu yönetime karşı güçlü - iddialı bir aday dahi çıkmadığını görüyoruz. 

Seçim yokken bulduğu her mikrofona röportaj verip prim yapan, seçim gelince mutlaka "BİR YERLERİ AĞRIYAN" Adnan Öztürk NEREDE?

8 aylık Başkanlığına bile sığdırdığı komik açıklamalarına rağmen "AĞABEYİMİZ" dediğiniz Yarsuvat NEREDE?

Henüz birkaç ay önce imzalar toplayıp, bildiriler yayınlayıp seçim istediklerini söyleyen "sözde muhalifler" NEREDE?

"PERDE ARKASINA MI SAKLANDIZ?"

Ne oldu sizin o tribüne oynayan süslü cümleleriniz? Ne oldu sizin muhteşem projeleriniz? Kendi reklamınızı yaptınız, iş koltuğa talip olmaya gelince evlerinizdeki perdelerin arkasına mı saklandınız?

Üyesi bulunduğunuz Genel Kurul yapısına gık çıkarmayıp, ABİLERİNİZ - DEVRELERİNİZ size kimi işaret ederlerse ona oy verip, iki seçim arası reklamınızı yapmak, Galatasaray için çaba sarfetmekten daha kolay geldi değil mi?

Bu korkak ama fırsatçı tavrınız bizi hiç ama hiç şaşırtmadı! 

"UYUŞMAZLIĞIMIZ SEBEBİ TAM DA BUDUR"

Senelerdir LİSECİ KAFATASÇI STATÜKO ile kavgamız, mücadelemiz ve uyuşmazlığımız tam da bu sebepledir!

Bizler "DEFALARCA İSTİFA AÇIKLAMALARI" yaparken, sizler bu yönetime ALKIŞLARLA hiçbir yönetime verilmeyen "YETKİLER" verdiniz!

Bizler her skandalda "HESAP VERİN" derken, sizler güle oynaya oy verip bu yönetimi İBRA ettiniz!

"GERÇEK YÜZÜNÜZÜ ANLATACAĞIZ"

Ve sizler Ocak sonunda yapılacak seçimle de 30 Milyonluk Camia'nın kaderini elinde tutmanın egosunu yaşayarak STATÜKOnuzu sağlama almak için ABİLERİNİZDEN işaret bekleyeceksiniz!

İki röportajla ve sosyal medyada PR çalışmaları ile yön verebileceğinizi sandığınız taraftarlara gerçek yüzünüzü her seferinde anlatacağız!

ultrAslan olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Galatasaray'ın önündeki en büyük engel olan Galatasaray Yönetimlerini dizayn eden ve buna alet olan Genel Kurul'un karşısında olacağız!

"GÖREV SÜRENİZ MAYISA KADAR"

Sadece birilerinin işaretiyle seçtiğiniz YÖNETİMLERE değil, bizzat size onları işaret eden STATÜKONUN sahiplerine de GALATASARAY'I bırakmayacağız!

Son olarak şunu herkes çok iyi bilmelidir ki; 

GÖREV SÜRENİZ 3 YIL DEĞİL, MAYISA KADAR...

Ve Mayıslar Bizimdir!

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 
SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena haber turu (26 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.