comScore

Galatasaray Galatasaray

Ujfalusi ve Melo Türk Telekom'da! '"Kadıköy sözleri"

14 Aralık 2019, Cumartesi 20:09
Ujfalusi ve Melo Türk Telekom'da! '

Galatasaraylı eski futbolcu Ujfalusi, GS TV'ye açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaraylı eski futbolcular Felipe Melo ve Ujfalusi, sarı kırmızılı takımın Ankaragücü ile oynayacağı maç öncesinde İstanbul'a geldi.

Ufajlusi ve Felipe Melo'ya Türk Telekom Stadı'nda plaket verilirken, maç öncesi ise Melo ve Ujfalusi, Fatih Terim ile bir araya gelerek hasret giderdiler. 
"FENERBAHÇE'NİN STADI'NDA ŞAMPİYONLUK KAZANDIĞIMIZ GÜN, EN GÜZEL GÜNDÜ"

UJFALUSI maç öncesi GS TV'ye şu açıklamaları yaptı:

Burada olmak her zaman güzel. Burada olduğumuz için çok mutluyuz. Uzun süredir burada değildik. Melo adına da konuşabilirim. Her zaman Galatasaray ile beraber olmak güzel. Umarım bugün takımımıza şans getiririz ve güzel bir galibiyet alırız. Buradaki tecrübemle ilgili şunu söyleyebilirim, ben zaten şampiyonluk yaşamaya gelmiştim ve şampiyonluk yaşadım. 2 ve kupa şampiyonluğumuz benim için çok özel.  Fatih Terim her zaman büyük patron ve öyle olmaya devam edecek. 

Galatasaray her zaman kazanmak ister. Şu anki durumdan elbette kimse mutlu değil. Galatasaray her zaman şampiyonluğu hedefler. Şampiyonlar Ligi'nde zor rakiplere karşı çok da istenen bir sonuç alınamadı. Ancak bundan sonraki süreçte iyi şeyler olacak ve Galatasaray üst sıralara yükselecek.  Fenerbahçe'nin stadında şampiyonluk kazandığımız gün en iyi gündü. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!