comScore

Galatasaray Galatasaray

UEFA'dan Şampiyonlar Ligi müjdesi! Maçlar şifresiz

14 Haziran 2019, Cuma 11:47
UEFA'dan Şampiyonlar Ligi müjdesi! Maçlar şifresiz

UEFA, yeni yayın platformu kurduğunu ve gelecek sezon Şampiyonlar Ligi ile Avrupa Ligi maçlarının canlı yayınlanacağını açıkladı.

FutbolArena Dış Haberler - UEFA, yeni yayın platformu olan UEFA TV'yi yayın hayatına soktuğunu açıkladı. UEFA TV'de gelecek sezondan itibaren Şampiyonlar Ligi ve Avurpa Ligi maçlarıyla birlikte birçok UEFA organizasyonundan maçların ücretsiz bir şekilde canlı olarak yayınlanacağı açıklandı. Ayrıca Almanya Futbol Federasyonu ile yapılan anlaşma gereği Bundesliga'dan da maçlar canlı olarak yayınlanacak. 
 

UEFA TV nedir? UEFA TV nasıl izlenir? UEFA TV üyelik


UEFA'nın resmen yayın hayatına başlattığı ve gelecek sezondan itibaren üyelerine ücretsiz olarak canlı maçları izleteceği UEFA TV'nin içeriğinde nele rolacağı açıklandı. Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nde oynanacak bazı maçların canlı yayınları tüm dünyada ücretsiz olarak hizmete sunulacak. Ayrıca maçların özetleri, goller, arşiv görüntüleri de UEFA TV'de yer alacak. 

BUNDESLIGA İLE ÖZEL ANLAŞMA
UEFA'nın Almanya Futbol Federasyonu ile özel bir anlaşma yaptığı ve gelecek sezon Bundesliga maçlarının bir bölümün de bu platformdan ücretsiz olarak yayınlanacağı duyuruldu. Bundesliga'da tüm maçların özet görüntüleri de UEFA TV'de olacak.

UEFA TV İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

UEFA'nın yeni platformunda yer alacak içerikler

Şampiyonlar Ligi
Avrupa Ligi
EURO 2020 Elemeleri
UEFA Uluslar Ligi
Bundesliga
Maç özetleri
En iyi goller
Arşiv maçları
UEFA Gençlik Ligi
UEFA U17 Şampiyonası
Kadınlar Avrupa Şampiyonası
Kadınlar Şampiyonlar Ligi

Son dakika UEFA Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Ocak 2020)