comScore

Galatasaray Galatasaray

Türk Telekom Stadı'ndaki parçayı Mitroglou seçti

25 Şubat 2019, Pazartesi 13:55
Türk Telekom Stadı'ndaki parçayı Mitroglou seçti

Galatasaray tarihinde gol atan ilk Yunan futbolcu olan Kostas Mitroglou'nun golünde Yunanca şarkı Türk Telekom Stadyumu'nda çalınmıştı.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Akhisarspor karşısında son dakikada galibiyeti getiren Kostas Mitroglou'nun attığı golün ardından Türk Telekom Stadyumu'nda 'Yunan müziği' çalınmıştı.


Galatasaray Haber: Kostas Mitroglou'nun golünde çalan Yunanca şarkı


Mitroglou ve Galatasaraylıların büyük sevinç yaşadığı golde çalan 'Tımarhane' isimli parçayı ise Yunan golcünün seçtiği öğrenildi. Mitroglou'nun gollerinde 'Yunan müziği' çalmak isteyen Galatasaray Kulübünün, bu konuyu haftalar önce yeni transferine sorduğu ve oyuncunun da dün statta Türkçesi 'Tımarhane' olan Panos Kiamos'un parçasını tercih ettiği belirtildi.

Bu arada maçın kahramanı olan Kostas Mitroglou,
İlk yarıda girdiği 4 ikili mücadelenin hepsini kazandı. Hiç top kaybı yapmadı.
KOSTAS MİTROGLOU'NUN GOLÜNDE GS TV SPİKERLERİ BÜYÜK SEVİNÇ YAŞADI


Kostas Mitroglou'nun Akhisarspor maçı sonrası açıklamaları


''Uzun bir top geldi. Ryan Donk'un hakkını yememek lazım. Pozisyonu bırakmadı. Kaleci orada hata yaptı bende fırsatı değerlendirdim gol oldu. Takım arkadaşlarım geldiğim ilk günden beri bana hep destek oluyor. Onlara teşekkür etmek istiyorum. Golden sonra sevincimizi gördünüz, biz büyük bir aileyiz. Golü erken atmak isterdik ama bazen böyle maçlar olabiliyor.''

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (27 Şubat 2020)