comScore

Galatasaray Galatasaray

Tugay Kerimoğlu'dan Arda Turan - Galatasaray sözleri: "Fatih Terim..."

02 Mayıs 2020, Cumartesi 21:46
Tugay Kerimoğlu'dan Arda Turan - Galatasaray sözleri:

Galatasaray'ın eski futbolcusu Tugay Kerimoğlu, transfer gündemini meşgul eden Arda Turan hakkında konuştu.

FutbolArena - Galatasaray'ın yeni sezonda Arda Turan'ı kadrosuna katacağı iddia edilirken, kulübün eski futbolcusu Tugay Kerimoğlu, Bein Sports Haber'de çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 

Arda Turan Galatasaray'a transfer olacak mı?


"Burada Arda'yla ilgili Galatasaray camiasının düşüncelerini öğrenmek lazım. Galatasaray ailesinde yetişmiş, giderken büyük ekonomik destek sağlamıştır. Arda düzgün bir insandır. Çok iyi tanırım. Böyle bir süreç olacaksa, onun adına çok sevinirim."

"KARARINI VERECEK KİŞİ FATİH TERİM'DİR"
"Olursa tabii ki bunun kararını verecek kişi de Fatih Terim'dir. Arda'nın ne kadar iyi bir Galatasaraylı olduğunu herkes bilir. Mühim olan, Arda'nın geçmiş senelerde yapmış olduğu hataları bir kenara bırakıp, oynayacağı senelerin kararını verip, %100'üyle oynaması ve en üst seviyede bitirmesi."

"LEMİNA'NIN SATIN ALINMASI ZOR"

"Lemina geldiği ilk günden bugüne kadar form seviyesini yavaş yavaş yükseltti. Oyun sistemi, Lemina üzerinden kuruldu. Huzurlu, hocası ve arkadaş grubuyla arası iyi. %100'üyle oynayan, koşan, mücadele eden bir yapıya sahip. 16 milyon euro verip, Galatasaray'ın satın alması çok zor. Mutlu olmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi, oynuyor olması."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"