comScore

Galatasaray Galatasaray

Tudor'dan itiraf: "Onu Galatasaray'a çok istemiştim"

03 Mayıs 2019, Cuma 19:35
Tudor'dan itiraf:

Udinese Teknik Direktörü Igor Tudor, Galatasaray'da çalıştığı dönemde sarı kırmızılılara transfer etmek istediği Asamoah hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın eski teknik direktörü olan ve şu anda Udinese'yi çalıştıran Igor Tudor, Galatasaray'da görev yaptığı dönemde Asamoah'ın transferiyle ilgili konuştu. 

Galatasaray'da teknik direktörlük görevi yaptığı dönemde Asamoah'ın transferini çok istediğini belirten Tudor, İtalya'daki futbolcular hakkında genel görüşlerini paylaştı ve şu ifadeleri kullandı:
"ASAMOAH'I GALATASARAY'A ÇOK İSTEMİŞTİM"

Skrniar, dünyanın en iyi 5 savunma oyuncusundan biri. Brozovic kendi mevkinin en güçlülerinden. Icardi keza bir yıldız. Perisic her zaman rakibini inciten bir adam. Nainggolan bir şampiyon. Asamoah'ı da Galatasaray'da çalıştığım dönemde çok istemiştim. O bir şampiyon. 

Asamoah'ın çok yönlü bir futbolcu olduğunu söyleyen Tudor, "Galatasaray'da çalıştığım dönemde Asamaoh'ı transfer edecektik. Onu çok istemiştim ama bir türlü olmadı. Eğer gelseydi eminim çok başarılı olacaktı" ifadelerini kullandı. Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"