comScore

Galatasaray Galatasaray

Tuchel'den Galatasaray örneği: "Unutmamalıyız!"

22 Ekim 2019, Salı 18:15
Tuchel'den Galatasaray örneği:

PSG Teknik Direktörü Tuchel, Club Brugge ile oynayacakları maç öncesinde yaptığı açıklamada hem Galatasaray maçını örnek gösterdi, hem de gruptaki durumu değerlendirdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Şampiyonlar Ligi'nde temsilcimiz Galatasaray'ın grubundaki diğer maçta Club Brugge ile PSG karşı karşıya gelecek. 

PSG Teknik Direktörü Tuchel, Club Brugge ile oynayacakları maç öncesinde yaptığı açıklamada Galatasaray karşılaşmasını örnek gösterdi. 
"GALATASARAY MAÇI DA KOLAY DEĞİLDİ"

Grubun daha önce kolay olmadığını söylemiştim. Galatasaray maçı da bizim için zor ve yorucu geçmişti. Şampiyonlar Ligi'nde bu aşamaya geldikten sonra zaten kolay rakip bekleyemezsiniz. Tüm rakiplerimize saygıyla yaklaşmalı ve ciddiyetle oynamalıyız. Galatasaray maçı gibi Club Brugge karşılaşması da zor geçecektir. 

Club Brugge'ün, Real Madrid deplasmanında aldığı beraberliği hatırlatan Tuchel, "Club Brugge da kolay bir rakip değil. Real Madrid deplasmanında çok iyi oynadılar ve puanla döndüler. Etkili hücum silahları var. Şu anda gruba iyi başladık ama henüz hiçbir şey bitmedi. Dikkatli olmalı ve aynı ciddiyetle devam etmeliyiz." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)