comScore

Galatasaray Galatasaray

Transfer Haberleri:Flaş yorum! "Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş arasındaki takas..."

28 Temmuz 2018, Cumartesi 16:14
Transfer Haberleri:Flaş yorum!

Spor yorumcusu Levent Tüzemen, 3 büyükler arasında yaşanabilecek bir takas transferinin tribünlere olumlu yansımayacağını dile getirdi.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in gündeme getirdiği 4 büyükler arasında takas fikri gündem yarattı. Spor yorumcusu Levent Tüzemen, bu durumun geçmiş dönemlerde mümkün olduğunu ancak şu anda futbol ikliminin buna müsade etmeyeceğini dile getirdi. 


Transfer Haberleri: Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş aralarında takas yapmalı mı?


Sabah Gazetesi'nde konuyla ilgili düşüncelerini paylaşan Levent Tüzemen şunları söyledi:

"Türkiye'de eski taraftar anlayışı kayboldu. Daha keskin ve öfkeli taraftarlar oluştu. Terim'in bahsettiği büyükler arasındaki oyuncu transferleri bugün için hayata geçirilemez. Eskiden örnek verirsek; Trabzonsporlu Ali Kemal önce F.Bahçe'ye sonra Beşiktaş'a transfer oldu. Sergen Yalçın, 4 büyük takımda oynadı. Tanju Çolak, G.Saray'da efsaneyken F.Bahçe'ye gitti. Şimdi şartlar değişti...
F.Bahçe'den Beşiktaş'a gelen Gökhan Gönül ve Caner Erkin, Kadıköy'deki ilk derbilerinde maç boyu yuhalandı. Aynı tacizi Beşiktaş'tan F.Bahçe'ye giden İsmail Köybaşı, Vodafone Stadı'nda yaşadı. Mesela F.Bahçeli Valbuena, Marsilya'nın efsanesiydi, Moskova'ya transfer olduktan sonra Lyon'a dönünce Marsilyalı taraftarlar öyle öfkelendiler ki Fransız yıldızın maketlerini yaktılar. Şimdi F.Bahçe, Beşiktaş ve G.Saray arasında yaşanacak oyuncu takasları, tribünlerden asla kabul görmez."

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"