comScore

Galatasaray Galatasaray

Transfer Haberleri: Serkan Kırıntılı, Galatasaray'a geliyor mu?

10 Haziran 2018, Pazar 11:26
Transfer Haberleri: Serkan Kırıntılı, Galatasaray'a geliyor mu?

Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken Serkan Kırıntılı iddiaları gündeme geldi. Serkan Kırıntılı, Galatasaray'ın transfer gündeminde mi? FutbolArena açıklıyor.

FutbolArena Özel - Fernando Muslera'nın arkasına mutlaka bir kaleci takviyesi yapmak isteyen Galatasaray'ın son günlerde Serkan Kırıntılı ile ilgilendiği, hatta anlaştığı iddia edilmişti.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Serkan Kırıntılı, Galatasaray'a geliyor mu? (10 Haziran Pazar)


Tecrübeli kaleci ile Galatasaray'ın kontrat şartlarında anlaştığı dahi ortaya atılırken bu konuda FutbolArena gerçeklere ulaştı. Teknik Direktör Fatih Terim, Muslera'nın arkasına, gerçekten alternatif olabilecek, görev aldığında Galatasaray kalesini koruyabilecek potansiyelde bir kaleci istedi.

Ancak UEFA kısıtı gereği bonservis bedeli ödemesinden kaçınan Galatasaray'ın gündemine Serkan Kırıntılı gelmedi. Sarı-Kırmızılı yöneticiler, Konyaspor ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Serkan'ın transfer gündemlerinde yer almadığını net bir şekilde ifade etti.

"GALATASARAY İLE ANLAŞTIĞI HABERLERİ DOĞRU DEĞİL"

Konyaspor kalecisi Serkan Kırıntılı'nın menajeri Haluk Canatar, Serkan Kırıntılı'nın Galatasaray ile anlaştığı iddiasının doğru olmadığını belirtti. Serkan'ın Konyaspor ile 1 yıl daha sözleşmesi olduğunu belirten Canatar, yeşil beyazlılarda gelecek yılın planlamasını yapacak olan yeni yönetim kurulunun 8 Haziran'da göreve seçileceğini sözlerine ekledi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.