comScore

Galatasaray Galatasaray

Transfer Haberleri: Mariano satılacak mı? Galatasaray'da sağ bek kararları

22 Haziran 2019, Cumartesi 13:18
Transfer Haberleri: Mariano satılacak mı? Galatasaray'da sağ bek kararları

Galatasaray'da Martin Linnes değil, kontenjan nedeniyle Mariano gidecek. Sarı kırmızılı kulüpte sağ bek için alınan transfer kararları ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Şener Özbayraklı ile 2 yıllığına anlaşan Galatasaray'da sağ bek sayısı üçe çıktı. Sarı kırmızılılarda, kimin takımdan ayrılacağı ise merak konusu oldu. Mariano ve Martin Linnes Galatasaray'da kalacak mı? Detaylar haberimizde.
 

Mariano Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Martin Linnes'e transfer teklifi geldiği iddiası ortaya atılırken, henüz Galatasaray kulübü resmi bir girişim ya da teklifin olmadığı belirtildi.

Galatasaray'da transfer sezonu içinde teklif alması halinde gözden çıkarılacak ismin ise Mariano olacağı öğrenildi.
Brezilyalı sağ bekin kamp sonrasında ayrılması ve ülkesinden gelen teklifleri değerlendirmesi beklenirken Teknik Direktör Fatih Terim'in de yabancı kontenjanında yer açmak adına Mariano'nun ayrılığına onay verdiği belirtildi.
 

Şener Özbayraklı Galatasaray'da başarılı olur mu?


Sinan Yılmaz ile Uğur Karakullukçu, FutbolArena'da Galatasaray gündemini yorumladı. Yeni transfer ihtimallerinin de değerlendirildiği programda Şener Özbayraklı transferi masaya yatırıldı. Şener ile 6 milyon TL'ye anlaşma yapılırsa maliyet açısından uygun olacağını söyleyen Uğur Karakullukçu, "2 yıllık sözleşme de mantıklı. Şener düşüş yaşarsa daha sonra daha ucuz kontratlarla sözleşme uzatma duruma da düşünülebilir" dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"