comScore

Galatasaray Galatasaray

Transfer Haberleri: Galatasaray'da harekat başladı! İlk görüşme gerçekleşiyor

24 Haziran 2019, Pazartesi 12:24
Transfer Haberleri: Galatasaray'da harekat başladı! İlk görüşme gerçekleşiyor

Transfer için kolları sıvayan Galatasaray'da harekat başladı. Yeni transferlere kadroda yer açmak için sarı kırmızılılarda start verildi

FutbolArena Özel - Galatasaray'da transfer gündeminde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Bodrum'dan dönen ve yeni sezon planlamalarına da hız veren Teknik Direktör Fatih Terim, önce takımdaki yabancı oyuncusu sayısını düşürmeleri gerektiğini belirtti.
 

Kostas Mitroglou Galatasaray'da kalacak mı?


Şu anda kontratlı Babel ile yabancı sayısı 13 olan Galatasaray'da, kontenjanda yeni isimlere yer açma adına da harekete geçildi. 

İLK GÖRÜŞME MİTROGLOU İLE YAPILACAK
Galatasaray Kulübü, önce Kostas Mitroglu ve temsilcisi ile görüşecek. Yunan oyuncuya Galatasaray'da kalması halinde takımda şans bulamayacağı ve yeni sezon planlamasında düşünülmediği deklare edilecek.

Ocak ayında 1.5 yıllığına kiraladığı Mitroglou için bonservisini elinde bulunduran Marsilya ile de görüşecek. Sarı kırmızılılar, Fransız ekibi ile görüşerek Yunan oyuncu ile yollarını sorunsuz ayırmak adına adım atacak.
 

Banega Galatasaray'a transfer olacak mı?


Öte yandan Sevilla'da teknik direktörlük görevine gelen Lopetegui basın toplantısında Banega'nın çok iyi bir futbolcu olduğunu ve onun takımda kalması gerektiğini söylerken, Arjantin basını ise Galatasaray'ın yaptığı teklifin hala Banega için başta çıkaracağı olmadığını, diğer tarafta Boca Juniors'un maliyeti karşılamakta zorlandığını ve yıldız futbolcunun Sevilla'da kalma ihtimalinin giderek yükseldiğini yazdı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)