comScore

Galatasaray Galatasaray

Transfer Haberleri: Galatasaray, Doğukan Sinik'i transfer edecek mi? Terim'in planı

08 Haziran 2019, Cumartesi 12:59
Transfer Haberleri: Galatasaray, Doğukan Sinik'i transfer edecek mi? Terim'in planı

Galatasaray'da scout ekibinin takibinde olan Doğukan Sinik için herhangi bir transfer girişiminde bulunulmadı. Fatih Terim'in ilk hedefi ve planı ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Doğukan Sinik gerçeği belli oldu. Yerli rotasyonunu genişletmek isteyen Galatasaray ile ismi anılan Antalyasporlu Doğukan Sinik'in transferinin henüz gündeme gelmediği ortaya çıktı.
 

Doğukan Sinik Galatasaray'a transfer olacak mı?


Doğukan Sinik sarı kırmızılı kulübün scout ekibi tarafından takip edilse de, bu oyuncu için Galatasaray'ın herhangi bir girişimde bulunmadığı belirtildi.

2021 yılına kadar sözleşmesi olan futbolcunun şu an için Galatasaray'ın gündeminde yer almadığı belirtilirken Teknik Direktör Fatih Terim'in ilk hedefi ve planı da ortaya çıktı.
GALATASARAY ALTYAPIYA ŞANS VERECEK

Tecrübeli teknik adamın Galatasaray Futbol Akademisi yani altyapıdaki yetenekli, beğendiği gençlere ilk olarak şans vermek istediği ifade edildi.

Fatih Terim'in, Galatasaray'ın 3 Temmuz'da başlaması planlanan ilk kampa da çok sayıda alt yapıdan genç oyuncuları götürerek onların performansına göre hareket edeceği öğrenildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)