comScore

Galatasaray Galatasaray

Transfer Haberleri: "Eren Derdiyok Beşiktaş'a, Vagner Love Galatasaray'a"

28 Temmuz 2018, Cumartesi 00:01
Transfer Haberleri:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in "4 büyükler kendi aralarında transfer yapabilmeli" sözlerini FutbolArena TV Transfer Programı'nda yorumlayan Memed Toygar, aklına gelen takasın Eren Derdiyok - Vagner Love olduğunu söyledi. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in, Sakaryaspor ile oynanan hazırlık maçının ardından "4 büyükler kendi aralarında transfer yapabilmeli" sözleri uzun süre konuşuldu. Terim'in bu açıklamalarından sonra "Ozan Tufan'ı istiyor" yönünde iddialar ortaya atılmasına rağmen, deneyimli teknik adam sonrasında yaptığı açıklamada "Ben Ozan Tufan'ı hiç istemedim." dedi. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Fatih Terim'in transfer açıklamaları


Fatih Terim'in açıklamaları hakkında FutbolArena TV Transfer Gündemi Programı'nda konuşan Memed Toygar, bu açıklamaların ardından aklındaki isimlerin Eren Derdiyok ile Vagner Love'un olduğunu söyledi. 

EREN DERDİYOK BEŞİKTAŞ'A, VAGNER LOVE GALATASARAY'A... 
Memed Toygar, Fatih Terim'in açıklamalarından Eren Derdiyok ve Vagner Love takasının aklına geldiğini söylerken, "Beşiktaş ve Galatasaray arasında. Eren Derdiyok ile Vagner Love. Eren Derdiyok, Şenol Güneş'in istediği oyunculardan birisiydi. Kendisi de söyledi. Hatta Beşiktaş'ın oyun yapısı Eren Derdiyok'a daha uygun. Çünkü Beşiktaş'ın en fazla orta yapan takımı. Vagner Love da Galatasaray'ın oyun tarzına uygun. Çünkü Galatasaray daha ziyade yerden oynuyor ve ortadan hücumu tercih ediyor." ifadelerini kullandı. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"