comScore

Galatasaray Galatasaray

Torrent'ten Arda - Fatih Terim sorusuna yanıt

21 Şubat 2022, Pazartesi 22:44
Torrent'ten Arda - Fatih Terim sorusuna yanıt

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent, Göztepe maçının ardından 'İkinci yarıda yaptığımız oyuncu değişikliklerinden ziyade asıl önemli olan sistem değişikliğiydi." diyerek maçın kilit noktalarını özetledi ve Arda Turan - Fatih Terim fotoğraf sorusuna, "İstediği insanla fotoğraf çektirebilir" dedi. 

 

FutbolArena - Süper Lig 26. haftasında Galatasaray, Göztepe deplasmanında 3-2 kazandı ve Domenec Torrent yönetiminde ilk galibiyetini aldı. 

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"TAKIMIN BUNA İHTİYACI VARDI"

Bugün oyuncularımız, taraftarımız ve bizi destekleyen yönetimimiz için hak edilen bir galibiyetti. Buna ihtiyacımız vardı. İkinci yarıda 4-3-3'e döndük ve bu, anahtardı bence. İlk yarıda kontrol edemediğimiz 5'li vardı çünkü. Bence takımın buna ihtiyaç vardı. Tekrardan kendilerine inanabilmeleri için. 

"SİSTEM DEĞİŞİKLİĞİ ÖNEMLİYDİ"

Onlar 3 kişi savunuyorlar. Biz onların 3 kişilik savunmasına 1.5 kişi gidiyorduk diye düşünebiliriz. Oyuncu değişiklikleri de bize yardımcı oldu. Oyuncu değişiklikleri önemliydi ama sistem değişikliği de önemliydi bu maç için. Özellikle ikinci yarı. 

ARDA TURAN - FATİH TERİM FOTOĞRAF SORUSUNA YANIT

Morutan ve Alpaslan da kadroda yoktu. İstediği insanla istediği fotoğrafı çekebilir. Kiminle isterse de fotoğraf koyabilir. Bugünkü maç bizim için çok zor ve önemliydi. Fotoğraf benim için bir anektoddu. Onun üzerine yorum dahi yapmak istemiyorum." 
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!