comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Tolga Ciğerci'den Igor Tudor'a Fenerbahçe derbisi mesajı

21 Ekim 2017, Cumartesi 12:53
Tolga Ciğerci'den Igor Tudor'a Fenerbahçe derbisi mesajı

Galatasaray'da orta sahanın dinamosu olan Tolga Ciğerci'nin Fenerbahçe derbisinde oynayacak duruma gelmesi Igor Tudor'u rahatlattı.

FutbolArena - Galatasaray forması altında sezon başından beri göstermiş olduğu performans ilse tüm dikkatleri üzerine toplayan fakat sakatlığı nedeni ile 2 haftadır takımını yalnız bırakan Tolga Ciğerci, Fenerbahçe derbisi ile birlikte sahalara geri dönüyor.


Galatasaray'da Tolga Ciğerci, Fenerbahçe derbisinde forma giyecek mi?


Fenerbahçe derbisinde Igor Tudor'un en çok güvendiği isimlerden olan Tolga Ciğerci, dev derbiye hazır olduğu mesajını verdi. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, yıldız oyuncu hocasına hazır olduğunu, oynamak istediğini ve herhangi bir probleminin kalmadığını iletti. Hırvat çalıştırıcı, çalışma azminden ve istediğinden dolayı oyuncusuna teşekkür etse de Tolga'ya "Kesin oynayacaksın" şeklinde bir ifade kullanmadı.

TOLGA'NIN DÖNÜŞÜ İLE TUDOR RAHATLADI
Hırvat hoca yetişmeme ihtimaline karşılık Fenerbahçe derbisinin kadrosunu oluştururken, Rodrigues ve Selçuk İnan arasında kararsızdı. Ancak sezona müthiş başlayan ve 5 gol atan Tolga'nın dönüşüyle rahatladı.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!