comScore

Galatasaray Galatasaray

TFF'den 19.05 açıklaması: "Kasıt aranmamalı"

06 Eylül 2019, Cuma 20:52
TFF'den 19.05 açıklaması:

Türkiye Futbol Federasyonu, PFDK kararlarının saat 19:05'te twitter sayfasından yayınlanmasına yönelik Galatasaray'dan gelen tepkiden sonra bir açıklama yayınladı. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in 4 maç ceza aldığı PFDK kararlarının, TFF resmi twitter hesabından 19.05'te paylaşılmasına Galatasaray yönetimi ve Başkanı Mustafa Cengiz büyük tepki gösterirken; Türkiye Futbol Federasyonu ise resmi internet sitesinden bu konuyla ilgili açıklama yayınladı. 

TFF'DEN AÇIKLAMA
 

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 05.09.2019 tarihli ve 8 sayılı toplantısında alınan kararların kamuoyuna duyurulma saati ile ilgili çeşitli yorumlar yapılmaktadır. Yapılan teknik inceleme ve araştırmaya göre; söz konusu Kurul kararları Medya İletişim Departmanı'na saat 18.58'de mail olarak iletilmiş, 18.59'da internet sitemiz www.tff.org'da yayınlanmıştır. Duyurunun web sitesinde yayınlandığı bilgisinin sosyal medya ekibine bildirilmesi sonrasında, web sitemizde yayınlanan haberin linki işlemlerin ardından sosyal medya hesabımıza da yüklenerek kamuoyu ile paylaşılmıştır.  

'PFDK Kararları' başlığı ile kamuoyuna duyurulan açıklama, kesinlikle ve kesinlikle sadece Galatasaray Kulübü ve Sayın Fatih Terim ile ilgili olmayıp 35 maddeden oluşan ve 35 kulübü kapsayan kararları içermektedir. Normal akışı içerisinde gerçekleşen bu süreçle ilgili herhangi bir kasıt aranmamalıdır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)