comScore

Galatasaray Galatasaray

TFF 1. Lig ve alt lig kulüplerinden Hamit Altıntop'a destek

27 Nisan 2022, Çarşamba 11:09
TFF 1. Lig ve alt lig kulüplerinden Hamit Altıntop'a destek

TFF'nin 16-17 Haziran'da yapılacak başkanlık seçimleri için Hamit Altıntop ismi ön plana çıkıyor.

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu'nda Nihat Özdemir'in istifasının ardından başkanlığa kimin aday olacağı merak ediliyor. Öne çıkan isimlerden biri olan Hamit Altıntop ile ilgili TFF 1. Lig ve alt lig temsilcilerinin olumlu görüş bildirdiği ifade edildi.

ORTAK ADAY BEKLENTİSİ
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) başkanlık seçimi 16 Haziran'da yapılacak. İlk toplantıda çoğunluğun sağlanamaması halinde ikinci toplantı, 17 Haziran 2022 Cuma günü aynı saatte ve aynı yerde yapılacak.

HAMİT ALTINTOP'A DESTEK

Nihat Özdemir'in istifa etmesinin ardından, yeni başkan arayışında öne çıkan ismin mevcut yönetim içinde Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Hamit Altıntop olduğu öğrenildi. Kulüpler Birliği henüz bir isim üzerinde birleşmemişken, TFF 1. Lig ve alt liglerdeki kulüp temsilcileri mevcut yönetim içinden aday çılarılması noktasında tek bir isim üzerinde birleşilmesi gerektiğine dikkat çekiyor. Alt lig temsilcileri, bu doğrultuda Hamit Altıntop'un adaylığı konusunda destek vereceklerini dile getirdi. Alt liglerde mücadele eden kulüp başkanları ve temsilcilerinin birçoğu, saha içi problemleri yakından bilen ve bunları zamanında yaşayan bir adayın sorunları çözmesi halinde saha dışı etkenlerin de ortadan kalkacağı görüşünde. 

Haber: Mesut TOK

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!