comScore

Galatasaray Galatasaray

Terim'den basın toplantısında: "Düşmanlar dost oldu"

31 Ağustos 2019, Cumartesi 02:35
Terim'den basın toplantısında:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor maçının ardından basın toplantısında Bülent Yıldırım ile Serkan Çınar'ın bu yıl listeye alınmamasıyla ilgili son derece gündem yaratan açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor maçının ardından basın toplantısında son derece çarpıcı açıklamalar yaptı.

Terim'in basın toplantısındaki sözlerinin önemli kısımlarını derledik. 
"BÜLENT YILDIRIM VE SERKAN ÇINAR'IN DIŞARIDA BIRAKILMASIYLA BAŞLADI" 

Bugün eğer Galatasaray'ın lehine bir şey varsa çıkıp söylesinler. Bülent Yıldırım ve Serkan Çınar gibi iki değerli hakemin dışarıda kalması. Oradan başladı iş. İnsanın emeğini ve itibarını, çıkar ve kötülük ittifakına yem eden varsa karşılığını elbet bir gün alacaktır. Bu iki hakem de itibarlı hakemdir. Siz bunu böyle hazırlarsanız düşmanlar bizim adımıza dost oldular. Galatasaray algıyla yalnızlaştırılmaya çalışılıyor. 

"YARDIMCI ANTRENÖRÜMÜN KAFASI YARILIYOR"

"Benim yardımcı antrenörümün kafası yarılıyor, tekme yiyor. Biz bunu Ali Sami Yen'de yapsaydık? Galatasaray'ın maçları böyle geçecek gibi görüyor. O atmosfere hazırladılar. Organize işler amatörden profesyonel dönmüş.

"DIAGNE MESAJI"

Muhakkak, bir oyuncu kendi mevkisindeki bir adamın gelmesinden rahatsızlık duyabilir. Her şeyi de buna bağlamamak lazım. Rahatsızlık duyuyorsa, çıkar gollerini atar.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!