comScore

Galatasaray Galatasaray

Tedesco'dan Fatih Terim itirafı! "Hayrandım"

26 Mart 2020, Perşembe 15:59
Tedesco'dan Fatih Terim itirafı!

Spartak Moskova Teknik Direktörü Domenico Tedesco, Fatih Terim ile ilgili konuştu.

FutbolArena Dış Haberler - Spartak Moskova Teknik Direktörü Domenico Tedesco, Fiorentina hakkında konuşurken Fatih Terim'e olan hayranlığını dile getirdi. Şampiyonlar Ligi'nde Galaatsaray'a karşı Schalke'nin başında maça çıkan Tedesco, Terim ile ilgili o dönem kendisine sorulan soruya verdiği yanıtı bir kez daha tekrarladı. 

"FATİH TERİM'İN FIORENTINA'SINA HAYRANDIM"
Fatih Terim'in Fiorentian'yı çalıştırdığı dönemde oynattığı futbolu yakından takip ettiğini belirten tedesco, "Genç takımlarda erken yaşlarda çalışmaya başladım. Stuttrgat ve Hoffenheim'de çalıştım. 17 veya 19 yaşın altında başarılı olursanız Bundesliga'ya gidebilirsiniz. Fiorentina mı? Şunu söylemeliyim, Fiorentina'yı her zaman sevdim. Galatasaray - Schalke maçı öncesinde bana Fatih Terim sorulmuştu. Ben de onun Fiorentina'yı çalıştırdığı dönemde oynattığı oyundan çok etkilendiğimi söylemiştim. Aynı zamanda harika bir karakter. Bu yüzden Fiorentina'yı takip etmiştim" dedi.FATİH TERİM'İN SAĞLIK DURUMU NASIL?

alatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sosyal medyadan taraftarlara ve sevenlerine sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Terim, "O kadar güzel ve özel duygular içerisindeyim ki, her duayı yüreğimde hissediyorum. Bu, hepimiz için bir sınav ve dualarınızla, güzel dileklerinizle aşacağız bu sınavı. İyiyim ve inşallah daha iyi olacağım. Elim kalbimde her birinize teşekkür ediyorum." diye konuştu. 

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"