comScore

Galatasaray Galatasaray

Tanju Çolak'ı hüzne boğan gelişme!

21 Eylül 2017, Perşembe 01:24
Tanju Çolak'ı hüzne boğan gelişme!

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Tanju Çolak'ı çek senet mafyaya yönelik yapılan soruşturmanın ardından bir haber daha sarstı. 

FutbolArena - Galatasaray ve Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Tanju Çolak, geçtiğimiz aylarda çek-senet mafyasına yönelik soruşturmada gözaltına alınmıştı. Soruşturmanın ardından hakkında çıkan yurt dışı yasağından dolayı Tanju Çolak, ABD'de evlenen oğlu Anıl'ın düğününe gidemedi.


Tanju Çolak neden gözaltına alındı? 


Geçtiğimiz aylarda çek senet mafyası kapsamında yapılan soruşturmada gözaltına alınan Tanju Çolak, serbest bırakıldıktan sonra "Bugünden itibaren ülkesine, halkına, insanlarına karşı sevgi ve sorumluluk duyan, bunu hisseden ve hissettiren Tanju Çolak olarak yaşamaya devam edeceğim. Kamu vicdanında ve Yüce Türk Adaleti nezdinde en kısa süre içerisinde aklanacağı umudu ve dileğini taşırken, dün olduğu gibi bugün ve yarın da ülkemin aydınlık yarınları için bir nefer gibi çalışmaya devam edeceğimi ve bunu da bir görev olarak addettiğimi kamuoyunun bilgisine saygıyla arz ederim." diye konuşmuştu. 

OĞLUNUN DÜĞÜNÜNE GİDEMEDİ
ABD'de evlenen oğlunun düğününe gidemeyen Tanju Çolak'ın yaşadıklarını Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt şu sözlerle anlattı: 

Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en golcü futbolcusu Tanju Çolak, kayınpeder oldu ama gıyabında! Hatırlarsınız; Tanju Çolak'ın oğlu Anıl'ın, Amerikalı avukat Emily Wolfford ile Amerika Maryland'de evleneceğini, ancak Tanju Çolak'ın yurt dışı yasağı yüzünden oğlunun bu mutlu gününe şahitlik edemeyeceğini yazmıştım. Dediğim gibi oldu... Anıl ile Emily, pazar günü Maryland'deki Ceresville Mansion'da vuslata erdi. Çiçeği burnunda damat Anıl'ın mutluluğuna, aileden sadece kız kardeşi Melis ve arkadaşları şahitlik edebildi. Kim bilir çift, belki bir düğün de Türkiye'de yapar.

Spor Toto Süper Lig ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.