comScore

Galatasaray Galatasaray

Taffarel'den Fatih Terim'e 5 transfer önerisi

13 Ocak 2018, Cumartesi 09:22
Taffarel'den Fatih Terim'e 5 transfer önerisi

Transfer çalışmaları kapsamında bir çok oyuncu ile görüşmelerini sürdüren Galatasaray'da Brezilyalı kaleci hocası Taffarel, Fatih Terim'e ülkesinden 5 sürpriz isim transferi önerdi.

FutbolArena - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında Fatih Terim'in rapor doğrultusunda girşimlerini sürdürürken yeniden Galatasaray'a dönenen Brezilyalı kaleci hocası Taffarel, Fatih Terim'e 5 Brezilyalı isim sundu.


Taffarel'den Fatih Terim'e 5 transfer önerisi


Transfer çalışmaları kapsamında bir çok oyuncu ile görüşmelerini sürdüren Galatasaray'da Brezilyalı kaleci hocası Taffarel, Fatih Terim'e ülkesinden 5 sürpriz isim transferi önerdi. Takvim Gazetesi'nin iddiasına göre, Taffarel, golcü bir kanat oyuncusu arayan Galatasaray'a Gremio'nun 21 yaşındaki yıldızı Everton ile Corinthians'tan Lucca'yı önerdi. Brezilyalı efsanenin sol bek mevkii için Fatih Terim'e sunduğu isimler ise Paranenseli Sidcley Internationalli Uendel ve Sao Paololu Reinaldo.

Taffarel'in, "Hocam isterseniz Brezilya'dan Galatasaray için sol kanat oyuncusu ve kanat forvet önerebilirim" dediği öğrenildi.
SÖZLEŞMESİ 2020'DE BİTİYOR

Terim'in Taffarel'in referans verdiği 5 Brezilyalı oyuncuyu yönetime sunduğu bildirildi. Bu isimlerden ilki Gremio forması giyen 21 yaşındaki kanat forvet Everton Soares. Genç yıldızın sözleşmesi 2020'de bitiyor.

LUCCA DAHA TECRÜBELİ

Listedeki bir başka kanat oyuncusu ise Corinthians'lı Lucca. 27 yaşındaki futbolcunun kontratı 2019 yılında sona eriyor. Fiyatı ise 3.5 milyon Euro. Sol bek adaylarından ilki ise Paranenseli Sidcley.

SON NOKTAYI YÖNETİM KOYACAK

Taffarel'in önerdiği bir başka sol bek ise International'li Uendel. Cimbom ayrıca Sao Paolo'lu Reinaldo ile de temasa geçecek. Yönetim bu isimlerin maliyetini araştırdıktan sonra harekete geçecek.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)