comScore

Galatasaray Galatasaray

Taffarel Galatasaray'a geri döndüğünü açıkladı! Nerede kalmıştık?

03 Ocak 2018, Çarşamba 23:18
Taffarel Galatasaray'a geri döndüğünü açıkladı! Nerede kalmıştık?

Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcılarından Taffarel sarı kırmızılı takıma geri döndüğünü açıkladı. 

FutbolArena - Galatasaray'ın efsanelerinden Taffarel yeniden sarı kırmızılı kulüpte! Fatih Terim'in yeni yılda yardımcılarından biri olacak olan Taffarel kendisine ait instagram hesabından geri döndüğünü "Evet Cimbom nerede kalmıştık?" mesajıyla duyurdu. 

TAFFAREL YENİDEN GALATASARAY'DA!
Galatasaray'da yeniden Fatih Terim'in yardımcısı olan Taffarel instagram hesabından geri döndüğünü şu açıklamalarla duyurdu:

Gerek futbolcu olarak gerekse teknik ekipte çalışmak suretiyle nice mutluluklar yaşadığım kulübüm Galatasaray'a yeniden dönmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bana yeniden bu fırsatı veren yönetim kuruluna ve özellikle Sayın Fatih Terim'e beraber çalışma fırsatı verdiği için teşekkür ederim. Evet Cimbom nerde kalmıştık!
 

Claudio Taffarel, Galatasaray'a ne zaman gelecek?


Levent Şahin'den sonra Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in teknik ekibine Taffarel de katıldı. Terim'in teklifini kabul eden Taffarel, şu anda Avrupa'da tatil yaparken önce ülkesi Brezilya'ya dönecek ardından Galatasaray'ın Antalya'daki kampına rötarlı gelecek. Taffarel, Antalya kampına Galatasaray takımından 2-3 gün sonra 10 Ocak tarihinde katılacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"